Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2*150000 Ft fizetésből milyen...

Girlll3 kérdése:

2*150000 Ft fizetésből milyen színvonalon lehet megélni?

Figyelt kérdés
Tehát, ha két ember 300000ből él egy két vagy három szobás lakásban? És hogy lehet az, hogy valaki ennyiből családot tud eltartani? Én jelenleg nettó 150et keresek, de úgy érzem ez semmi a normális életszínvonal fenntartásához, nemhogy még valakivel összebútorozzak és szülni merjek.

2019. dec. 1. 18:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
hónapról hónapra való színvonalon.
2019. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%
Fos
2019. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk az van, hogy számlát nem fizetek, otthon lakok és egy petákot sem rakok félre. Bérlet, normális étkezés, hébe-hóba kozmetikus, fodrász, a hajam otthon festem, megveszem a tisztálkodószereket, néha új ruhát, táskát, cipőt és már semmi sem marad. Káros szenvedélyem nincs.
2019. dec. 1. 18:53
 4/32 anonim ***** válasza:
74%

aprópénzből nem is lehet királyi színvonalon élni.


Kérdés az, hogy mit teszel azért, hogy többet keress?

2019. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Ez azért függ attól is, hogy saját lakásban élsz, vagy bérelsz. Én ennyiért max 4 órában melóznék, tavaly kerestem kicsivel többet, azért is hagytam ott, mert ez az éhbér kategória.
2019. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Ha van saját lakás, akkor azért ki lehet jönni belőle. Ha nincs, akkor már necces, de nagyon szerényen meg lehet élni. Legalábbis gondolom én a számok alapján, de szerencsére nekem ilyen problémáim nincsenek.
2019. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, amikor lediplomáztam és szereztem egy angol középfokút, akkor már tettem érte eleget. Csak hát, az én területemen nincs olyan hirdetés, ami ne várna el 2-3 éves tapasztalatot, a hirdetések zöme kamu. Pl profession-ön is, meghirdettek egy állást éjfélkor, reggel 8-kor jelentkeztem volna rá, de már betöltötték a pozíciót.... Sajnos, nem volt ismerősöm, aki segítsen jobb álláshoz jutni. Ezt a szart meg magamtól találtam, de nem fizet rendesen és két ember munkáját végzem.
2019. dec. 1. 19:04
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

"Én úgy érzem, amikor lediplomáztam és szereztem egy angol középfokút, akkor már tettem érte eleget"


Diplomát lehet szerezni akármilyen hulladék szar szakon, a középfokú nyelvvizsga meg alapból feltétele a diplomának, nem?

Milyen diplomád van?

2019. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
A hulladék szar szakért is be kell járni és vizsgázni. Többi diáknak lett munkája, mert volt ismerőse. Érzem, te egy igazi seg...j lehetsz. Tanár akartam lenni egy időben, azzal se keresnék semmit elárulom. De nagyon hangzatos volt a kommunikáció- és média szak, így arra jártam és azt végeztem el végül.
2019. dec. 1. 19:10
 10/32 anonim ***** válasza:
78%

Ha sz@rul keresel, akkor amit tettél az nem elég. Diploma mellé amúgy se jár alanyi szinten egy jól fizető állás.


Tovább kell haladni, keresni a lehetőségeket.

2019. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!