Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügyi központok segítene...

A munkaügyi központok segítenek munkát találni?

Figyelt kérdés

Van itt olyan ember, akinek érdemben segítettek munkát találni? Képességeit, elképzeléseit figyelembe véve?


Mert ahogy én tapasztaltam a munkaügyi központ a gyerekes anyukák, és irodisták gyülekezete(ahova persze protekcióval kerültek be) és az egy órás kávé szünet is meg van, ahol néha küldenek ilyen alibi állást, hogy szedjél gazt, vagy menjél határőrnek és ennyi.


Akkor mi értelme van, ha nem azt a célt szolgálja ami a neve?


Persze adnak támogatást, de eddig akinél dolgoztam direkt az ilyekere ment... 3 hónap után meg viszlát. Utána keres mást akire jár támogatás .



2020. febr. 5. 16:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
56%
Ahol én lakok ott csak dísz az a hivatal. Ami jó munka oda saját családtagot csókost nyomnak be. Meg sem hírdetik. Amit meg a kutya se csinálna mert jóformán megalázó és éhbért kínál azt egyből kínálják és ha nem fogadod el már repülsz is a rendszerből.. Undorító mocskos világot élünk.
2020. márc. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Így van . Sajna ez ilyen
2020. márc. 4. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!