Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha gyógymasszőrként szeretnék...

Ha gyógymasszőrként szeretnék elhelyezkedni, mennyit keresek, és az SZTK-ba majdnem biztos, hogy felvesznek? 18/l

Figyelt kérdés

Egyelőre még csak az érettségit fogom kezdeni, következő tanévtől (2 éves), idén a szoc gondozó és ápoló szakot szerzem meg. Utána viszont szeretném elvégezni a masszőr képzést, már óvoda bennem van, hogy az szeretnék lenni.


Nem az SZTK a nagy álom, sőt... ellenkezőleg, pont ott szeretnék, de gondolom, nem úgy megy, hogy besétálok egy szalonba, hogy kérek munkát, aztán adnak.


Egyáltalán ez, hogy működik? Szalonban szeretnék dolgozni. Ott nekem főnököm van, aki utalja a pénzt minden hónapban, vagy bérlő vagyok és rajtam múlik, csak fizessek a tulajdonosnak bérlési díjat?



2020. febr. 11. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg egy kicsit összeszedni a gondolataidat, mert ez így elég kusza...


"Egyelőre még csak az érettségit fogom kezdeni, következő tanévtől (2 éves), idén a szoc gondozó és ápoló szakot szerzem meg. Utána viszont szeretném elvégezni a masszőr képzést, már óvoda bennem van, hogy az szeretnék lenni."


Óvoda BENNED VAN? :D

És még nem érettségiztél, 2 éves a szocgondozó, de gyógymasszőr szeretnél lenni? Mi van???

2020. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, szét vagyok esve.


Óvoda óta bennem van, hogy masszőr szeretnék lenni.


Még nincs meg a végzettségem, csak amikor majd meglesz, akkor szeretnék elhelyezkedni valahol, rosszabbik esetben SZTK.

2020. febr. 11. 19:49
 3/10 anonim válasza:
0%
150 plussza jatt napi 1000-5000 között
2020. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a szakmám, én pesten kerestem nekem pl a Rudasba meg a Széchenyiben( ami szerintem nem xar) netto 100 eft ot adtak volna jattot nem vehetted el.

Ez volt 2015-ben, azóta nem tudom mennyit változott de mivel eü nem hiszem hogy javult.

2020. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
miert kie lett a jatt? en mindig szoktam adni ott mert elvarjak
2020. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos muszaj a happy ending ha megakar elni belole az ember
2020. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Gyógymasszőröket ne keverjük már a r..bancokkal akik simogatnak egy kicsit azt ki..verik utána... Semmi közük az egészhez!!!


Ne vedd már ilyennel a kedvét h egy sztkba majd ezt kell...

Gyógymasszázs sztkba fürdőbe: gyógymasszázs, balneoterápia, isszappakolás, meg kimozgatás.


Nem kötelező a jatt sehol, jó ha adjuk. De általában nekem pl. Mindig le kellett adni. Kiment a vendég a tulaj volt az első aki bement h mennyi pénzt hagytak.

2020. febr. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha lesz jó vendégköre megtud belőle élni. A volt masszőr tanárom csak hétköznap dolgozik,de reggel 8tól este 9ig elkéri az árát,de nagyon jó
2020. febr. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én 140 -et kerestem magánvállalkozónál, OEP finanszírozott kezelésekkel jönnek hozzánk a betegek. Jelenleg a koronavírus miatt 105 ezer a fizum...

Én a helyedben elagyalnék egy B terven is, bár nyilván valaki ezzel is sokat keres..

2020. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 -es azta ez azért nagyon durva.... én már komolyan gondolkozom rajta, hogy valami férfi szakmát kellene tanulni..néha olyan igazságtalannak tartom , hogy az ember tanul, és utána kőkemény fizikai munkát végez és cserébe épp hogy meg tud élni...néha kiábrándulok , bár szeretem a szakmám..
2020. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!