Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végzett gyógymasszőrként...

Végzett gyógymasszőrként mégis, hogy lehet ma megélni?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak stabil vendégkörrel rendelkező, számlaképes, már befutott masszőrt keresnek (ha ugyan egyáltalán férfit). A többi meg (ami alkalmazotti), mind k..vákat, igazi masszőr helyett. Mit csinál ma egy igazi masszőr, ha meg akar élni kezdőként ? Komoly, értelmes válaszokat kérek, a fikázók máshol találnak még célpontot..

2012. szept. 17. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég nehéz vele elhelyezkedni ahogy látom, mert 4 ismerősöm is elvégezte, és egyik sem dolgozik a szakmában. Az embereknek nincs pénzük erre, csak úgy veszik igénybe, ha orvos írja fel és a TB támogatja. (ha ennél ez lehetséges)

Ami talán egy lehetőség, hogy elkezdesz dolgozni, és mellette egyéni vállalkozóként csinálod. Az unokanővérem gyógytornász, egy suliban gyerekkel foglalkozik, és mellett vállalkozó. Azért jó, mert ilyenkor a járulékokat a normál munkáltatója fizetni, neki már nem kell. Otthon csinált egy kis elkülönített részt, és oda járnak az emberek, de volt hogy házhoz is ment, mellette még gerinctornát és intimtornát is tart a művelődési házban. Sokat dolgozik, de így nagyon jól keres.

2012. szept. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
erotikus masszázs miért nem tetszik? sok pénzt lehet vele keresni
2012. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Ki kell építeni egy ügyfélkört, sírás és sült galambra várás helyett
2012. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ssx44, te aztán vágod... ha ezt nem írod ide, tényleg nem tom, mi lett volna velem... anyááám. Mekkora egy konstruktív hsz., télleg, hogy lehet, hogy ide jársz, hiszen nem létezik, hogy téged ne fedeztek volna fel...
2012. szept. 18. 13:03
 5/14 A kérdező kommentje:
11:48, -akkor csináld te.
2012. szept. 18. 13:04
 6/14 A kérdező kommentje:
Első válaszadó, nagyon köszönöm !
2012. szept. 18. 13:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is gyógymasszőr vagyok, szóval igen is vágom a témát!
2012. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én azt csinálom és havonta 400.000 megkeresek vele könnyedén, ezért is ajánlottam neked
2012. szept. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
01:05, értem, én viszont férfi vagyok, és hetero.
2012. szept. 19. 08:46
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor, kedves ssx44, légy szíves, és bontakoztasd ki, leplezd le tudásod egyes morzsáit legalább, részleteiben is, ami a konkrét kérdést illeti. Nyilván te sem úgy kezdted Karakószörcsög Alsón, hogy "tudom, hogy én vagyok itt a legmájerebb, ne gyertek már ennyien, mert el se férünk"... -valami köztes lépcsőfokot azért csak beiktattál. Mittomén, szórólap, falragasz, netreklám, bevezető árak, akármi. Ilyesmikre gondolok. Hm ..?
2012. szept. 19. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!