Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondol egy mai HR-es egy...

Mit gondol egy mai HR-es egy diplomás emberről akinek 20 év alatt 1 db munkahelye volt? Olyan „langyosvíz“ kategóriás hely?

Figyelt kérdés

Mit gondol a mai pörgős job hopper világban a HR-es egy ilyen jelentkezőről?

20 éve végezte el az egyetemet, rögtön ahogy végzett még abban a hónapban el is helyezkedett. Azóta is ott van ugyanazon a helyen 20 éve, egy kis nevesincs KKV szektoros cégecskénél ugyanabban a semmi kis admin jellegű munkakörben, aminek ugyan van köze a diplomájához, tehát épp rá lehet fogni hogy na ... szakterületen helyezkedett el de kicsit erőltetett.

Azóta meló mellett még 2 diplomát letett de „minek“ mert egyikkel se kezdett semmit, maradt ahol volt.


És azért 40 felett van az ürge. És most váltana--csak hova...

Mit gondol egy ilyen életrajzról egy HR-es ? Instant trash?


2020. febr. 12. 10:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, szimpatikus vagy. Már többször volt szerencsém a hozzászólásaid olvasni.

Nem igaz, hogy ilyen kepzettseggel nem találsz jól fizető állást.

Ma már mindenhova nyelvtudás kell. Valós nyelvtudás és nem papír

Az anyanyelveden kívül beszélsz meg vm nyelven?

Bp. Iroda Park?

Sorra ne is jelentkezz, nem fogod bírni

Sem fizikailag sem agyilag. Diplomások között is nagyon sok a primitív ember. Soron meg több.


Azt hittem h majd nehéz lesz elhelyezkednem. 2018-bán nem kapkodtak utánam Most hirtelen 1X -re 2 ajánlatot is kaptam. Sokan még a labujjukat is megnyalnak egy ilyen ajanlatert.

Lehet hogy idő kell vagy nyelvtudás ahhoz hogy megtalald a helyedet.

2020. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel baj, mert lojális vagy.

Én, aki 2,5 éve végzett még mindig nem találom a helyem. Ahol meg volt és nagyon szerettem ott kirúgtak(egy rossz szót mondtam). A mostani helyen is erőteljesen gondolkodom a váltáson, mert a sok negatív komment ami jön, meg odaülnek ebédnél és megmondják, hogy a fizuemelésed a határozott idő elteltével 20% lesz és máshol ennél a 20%-nál többet is adnak, azért ez lelomboz, meg úgy szakmailag is konvergál a nullához.

Te még a “régebbi” korosztályt tartod, nálam sajnos tudják így 30 alatt, hogy nagyon agilis vagyok és simán ugrálhatok egyikről a másik helyre Budapesten...

2020. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

"meg odaülnek ebédnél és megmondják, hogy a fizuemelésed a határozott idő elteltével 20% lesz és máshol ennél a 20%-nál többet is "


Na gyere hozzánk. Itt ilyen gondod nem lesz. Itt nálunk nem kapsz se 20, de még 2%-ot se.

2020. febr. 13. 10:22
 24/25 anonim ***** válasza:
Miért állsz hozzá ilyen negatívan? Hisz egy csomó éved van és ez azért előnyös bizonyos helyeken nem szeretik a vándormadarakat 1 hónap iit fél év ott 3 hónap amott..szted az milyen fényt vet egy jelentkezőre? Tapasztalt érett munkavállaló vagy ezzel semmi gond nincsen. Sztem előnnyel indulsz egy dolog miatt nem eshet rád a választás h sokat kell fizetniük :) volt egy cég 4 hónapig azért nem talált embert mert 40 felettiek voltak havi 300-400 ezres nettó bérigénnyel s ez több éve volt :) kell a tapasztalt de nem tudom megfizetni :(ennyit erről.
2020. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

„ havi 300-400 ezres nettó bérigénnyel s ez több éve volt :) kell a tapasztalt de nem tudom megfizetni :(ennyit erről.“


Mibe hogy ha én odamentem volna nem 300-400-as igénnyel, csak mondjuk 150-el, még akkor se kellettem volna. Mibe.

2020. febr. 13. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!