Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a dunavarsányi IBIDEN-nél végzendő operátori munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A munkahelyi hangulatról sokat olvastam, az egyértelmű, hogy pocsék sajnos. Engem ennek ellenére viszont érdekelne a munka. A gyártósori, összeszerelői munka részletei. Mit kell csinálni egészen pontosan és mennyire nehéz, mennyire összetett? Bárki megtanulhatja? Van itt valaki, aki ott dolgozik/dolgozott?

2020. febr. 13. 18:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ne úgy képzeld el, hogy a 12 órát végig megállás nélkül végig nyomod. Úgy gondolom, hogy a downstreamen a köszörűs dolgozik a legtöbbet. Viszont ő is tud pihenni is a legtöbbet ha jó napja van. Mert vannak jó és rossz napok. Volt olyan nap, hogy el sem indult a sor, és egész nap csak pakoltam fel a filtert a bevonósoknak (köszörű utáni folyamat) azt hittem halálra unom magam:D na meg hát ha a sor elején elromlik a gép, vagy csak egyszerűen belassul a sor, vagy ilyenek, akkor igazából megint a köszörűs jár jól. (ha nincs felhalmozodva filtere) De ne úgy képzeld el a pihenést, hogy le ülsz kényelmesen magadnak meg ilyenek..nagyon nem nézik jó szemmel. A legnagyobb hiba amit elkövethetsz. A pihenés azt jelenti, hogy beszélgetsz valakivel, elmesz inni, vagy csak állsz és figyeled jön e valami főnök és ha igen, akkor úgy csinálsz mintha csinálnál valamit:D Illetve vannak nagyon rossz napok mikor minden osszejon. Tegyük fel köszörűs vagy, és jön a sok filter, a hely is keves ezért gyorsan szerezz egy filter tároló kocsit, nappalosba akkor még takaríts is, írd meg a papírt, lehet bekapsz egy át állást is, szóval ja.. :D ilyen ez. De minden napot túl lehet élni
2020. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy 1 hét oktatás van és azt is fizetik.

Ha fiú vagy és a downstreamre jössz, akkor vagy injektálás, vagy köszörű.

A tobbi; távtartó, négyoldalis, bevonós, lézeres, adatos, ezeket általában csak csajok csinálják. De vegulis mindegy, nem kell azt szégyellni. Legalább csajok közt vagy. Apropó elég jó ukrán nők vannak 😂

2020. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Minden szempontból jobban jársz ha rögtön Ibidenes vagy.

Azt javasolnám,hogy jelenj meg egy felvételin közvetítő nélkül.

Van a fb-on az Ibidennek oldala,ott értesülhetsz róla mikor lesz legközelebb felvételi vagy akár fel is hívhatod őket megkérdezni mikor mehetsz.Elmész,mondod a portán,hogy új felvételis vagy és az őrök oda kísérnek.

Ott egyből oda mehetsz a csajokhoz akik majd az előadást fogják tartani és beírják az adataidat.

Ott már rögtön iratnak egy tesztet ha sikeres akkor 1 héten át tart az oktatás. Nálunk jó pár embert haza küldtek a teszt után. Nem nehéz egyáltalán ,csak el linkeskedték sokan. Oda kellett figyelni.

A teszt után elmondják mire lesz szükség másnap.

Egy hetes az oktatás,minden nap másról tartanak előadást,gyár látogatás,munkaruha próba,orvosi vizsgálat,teszt írás.Megkapod a beosztást,ruhát.

Ha jól emlékszem reggel 9re kellett menni egy héten át.

2020. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Lány vagyokok:) Igen, pont az Ibiden facebook oldalán jelentkeztem, kaptam is időpontot tesztírásra a jövőhétre. Elvileg, ha sikerül, egyből fölvesznek. Én is úgy gondoltam, hogy jobb, ha kihagyom a közvetítőket, hátha lecsipegetnek a fizuból. Másfelöl viszont lehet segítenének, ha bármi gond adódik, nem is tudom. De csak nem lesz semmi :)
2020. máj. 22. 09:47
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Na sikerült a tesztírás?

Hogy ment?

Lehet már dolgozol is. Majd írd meg ,hogy tetszik.

2020. jún. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
De azért ne pár napos véleményt írj. 1-2 hónap után mondd el a véleményed. Nekem az első pár nap vagy hét olyan sz@r meg furi volt, hogy azonban fel akartam mondani egyszerűen nem éreztem jól magam. Gyomorgorccsel mentem munkába meg ilyenek. Aztán ahogy telt az idő, megismertem a helységet, az embereket, így már tok jó, és most azt mondom hogy nem rossz. Haabar a mai nap is olyan ritka f@os volt, hogy majdnem földhöz b@sztam egy filtert:DD DE VÉGE. épp most megyek haza
2020. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

De rég fogtam már filtert a kezembe. 😂

Mondjuk én unitot fogdostam.

Igazad van egyébként kell neki egy kis idő mire belejönnek az újak. A kollegák,a munkafolyamat,a szag. Mert igen lesz egy szag ami először nagyon rossz de idővel észre sem veszed.

Sokan másnap egyszerűen besem jöttek. Én majdnem fél évig voltam ott. Nem azért jöttem el mert szar volt ,magánéleti dolgok miatt.

Nem rossz hely.

2020. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Felvettek. A héten volt/van az oktatás, jövőhéten kezdek. Hát.. eléggé izgulok, hogy milyen lesz, meg hogy meg tudom-e tanulni a dolgokat időben, rendesen. Meg hogy milyen lesz az egész.. rendben, majd írok akkor pár hét múlva :) Még nem tudni, ki hova kerül, de nekem nagyjából mindegy is, mert úgyanúgy kell dolgozni. Állítólag a downstream és a sintering részleg a legstrapásabb.
2020. jún. 5. 15:28
 29/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Azóta hogy alakult a dolog?

2022. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!