Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő informatikusként...

Pályakezdő informatikusként milyen munkahelyet keressek, ha angolul alig tudok kommunikálni és munkatapasztalatom sincs?

Figyelt kérdés
Voltam egy tréninggel kapcsolatos elbeszélgetésen, ahol a HR-es angolra váltott, tök alap dolgokat kérdezett, de nagyon gagyi módon tudtam csak válaszolni (had to, would like, knowledge, experience és tsi.) rövid mondatokkal miközben izzadtam az idegességtől. Szakmailag sem vagyok toppon, mert az egyetem alatt mindenből csak totál alapszinten tanultunk (adatbázis, programozás, webfejlesztést meg egyáltalán nem is tanultam) és nincs is szakmai tapasztalatom. Természetesen 10-ből 9 álláshirdetés angolul van megfogalmazva, amit csak akkor értek meg ha a google translate-el lefordítom (persze a szakszavakat még az sem tudja). Úgy érzem, hogy baromira nem ér semmit a diplomám és tök felesleges volt 6 évig szenvednem az egyetemen.

2020. febr. 19. 08:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
*gyengébb angollal
2020. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
54%
IBM-hez _gyengébb angollal_? :DDDD Ti el is hiszitek, amiket itt írkáltok, ugye?
2020. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
Bazz, technikai pozícióban a kollégáim többsége erős akcentussal, folyamatosan őő-zve beszél call-okban, kb. tőmondatokat használva. Nehogy már ne lehessen elérni ezt a szintet max. pár hónapos otthoni tanulással.
2020. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
58%
#23: nem lehet, hogy azért mert a kollégáid legalább programozni azt tudnak?
2020. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Az IT-s munkaerőhiány a hozzáértő szakemberekre vonatkozik, nem pedig a semmihez nem értő “de van egy diplomám” egyénekre. Ha el tudsz rugaszkodni az egótól és hajnalndó vagy tanulni akkor lehet jövőd IT-n belül. Ha nem akkor max egy iskolai rendszergazdaként elbohóckodhatsz a papíroddal.
2020. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Bazz, enyni erővel minek vannak közmunkások? Se prog, se angol, előőőőzik ő is a telefonban, minek kapálni, nem?
2020. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
79%
#24: szakadj már le a programozásrol. Nem mindenki programozó.
2020. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%
#26: és gondolod a kozmunkas megert bármit is munka közben?
2020. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
#27. Akkor fejtsd ki kérlek milyen munka!
2020. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mit fejtsek ki azon, hogy informatikus != programozó?
2020. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!