Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Big4-nál milyen kezdőfizetésre...

Big4-nál milyen kezdőfizetésre lehet számítani jogászként?

Figyelt kérdés
Csupa rosszatt hallottam róluk, rengeteg fizetetlen túlórával.
2020. febr. 20. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
2020. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
#1. Ezzel mit akartál mondani?
2020. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Olyan nincs h valaki a big4 nal kezd. Legalabbis ha itt kerdest tesz fel garantaltan nem.
2020. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Istenem ezek a válaszok...

Sajnálom, hogy nem vagyok közvetlenül éríntett, ezért érdemben nem tudok válaszolni a kérdésre, de mégis miért ne lenne olyan, hogy valaki ott kezd?


A Big4 nem egy konkrét munkahely, hanem 4 különböző SSC.


Olyan is van, hogy valaki az itthoni Morgan & Stanleynél kezd, vagy a blackrocknál...

Bár nem könnyű bejutni, de igen, ilyen is van.

Sőt, olyan is van, hogy valaki ezen cégeknél kezd Londonban, vagy New Yorkban.

2020. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
A morgan stanley sehol sincs a faanghez kepest, ott meg enis dolgoztam. Es nem fog egy itteni srac ott kezdeni ugy jogy fogalma sincs h mi az a glassdoor. Foleg nem budapesten elvegzett egyetemmel. Latszik hogy nem ertitek hogy mi tortenik IT-ba.
2020. febr. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

#5 te eltévedtél?

[link]

2020. febr. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen :) bocsesz mindent visszaszivok :)
2020. febr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
miről beszéltek? A big four pont nem SSC és viszonylag könnyű ott kezdeni mivel senki nem akarok ott dolgozni már kb és rengeteg ember mond fel folyamat mert iszonyat szar..Én könyvvizsgálóként kezdtem ott 21 évesen nulla tapasztalattal kb 9 hónapot voltam...fizetés egyáltalán nem kiemelkedő életed nincs és iszonyat rossz a legkör. Bruttó 350 plusz Cafeteria volt a kezdő bér ami azóta sztem nem emelkedett nem volt ez olyan régen ..annyit Budapesten akárhol kifizetnek tized ennyi munkáért.. persze teljesen más a könyvvizsgálat mint a jog, az valami kissebb részleg szokott lenni (a húzó ágak a könyvvizsgálat és az adótanácsadás). Nem ajánlom azt a 9 hónapot sosem kapom vissza amit ott szívtam..önéletrajzon viszont jól néz ki és utána már minden munkahely könnyűnek fog tűnni. Nagy a nevük meg hatalmas a felhajtás körülöttük de borzasztó sztem 10 évet öregedtem ott én nem vagyok egy lusta ember de soha többet. A sok munka még egy dolog, de nem értékelik és nem éri meg..ocsmány a management jóérzésű ember ezt nem bírja sokáig. Ez a pwc volt ami még állítólag az egyik jobb..
2020. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mi ha nem SSC?

Amúgy könyvizsgáló 21 évesen nem lehettél...

2020. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán kezdhetsz könyvvizsgálaton egy diplomával, pályakezdő könyvvizsgáló a pozíció neve és még a diploma szakával kapcsolatban is teljesen rugalmasak mert nincs ember..az más kérdés ha valaki teljes értékű 'aláírói' jogosultsággal rendelkező könyvvizsgáló ..az a képesítés ott a legtöbb vezetőnek sincs meg egy kettőnek meg van az aláírja amin a többi dolgozott. Nem SSC..magyar érdekeltségű cég ami Magyarországon csinálja a pénzét...hónapokat töltöttem magyar clinteknél stb. SSC az általában egy nagy cég nagyobb, drágább országban lévő anyacégét segíti innen és ritkán profit termelő a munka, inkább ilyen könyvelés, finance stb. Most pl SSCben dolgozok egy nagy multinál ami jelen van Magyarországon is valamennyire, de az angol változatának dolgozok innen.. a fizetésem Angliában van kitermelve, nem itt. SSC meg multi nem ugyanazt jelenti. Pl van Vodafone Magyarország ami magyar ügyekkel foglalkozik mg van egy Vodafone SSC ami külföldi Vodafoneokéval.. IBM ugyanez meg még sok példa van erre
2020. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!