Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi lenne az...

Szerintetek mennyi lenne az ideális fizetés?

Figyelt kérdés

Most érettségizek, felsőfokú angol nyelvvizsgával már rendelkezem. Levelezőre megyek nemzetközi gazdálkodásra, a cég ahol dolgoztam nyaranta, ajánlott állást jövő nyártól kezdődően, beszerző munkakörbe. A feladatommal még nem teljesen vagyok tisztában, de valószínűleg napi 85% felett kell majd angolt használnom. Jelenleg jó kapcsolatom van a főnökséggel, részben emiatt, illetve az angol tudásom miatt ajánlottak állást. Érettségi után lesz az interview. A cég nem multi, illetve nem BP, de megyeszékhely.


Szerintetek mi lenne reális fizetés?

Eddig nettó 180 körül kaptam, segédmunkásként ugyan itt tavaly nyáron. (168 órával)

A válaszokat előre is köszi!

Elsősorban olyanok válaszát várom akiknek van valami közük a témához, olyan válaszokra, hogy "kérj minél többet" és társai nem tartok igényt. Köszi!



2020. febr. 25. 06:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Mi beszerző GYAKORNOKKÉNT 2013-ban 300 bruttóval kezdtünk. Azóta eltelt 7 év és megszaladtak a bérek. Én 400 bruttót kérnék a helyedben, az nincs elszállva, főleg ha a segédmunkás is 270 bruttót kap nyári munkára...
2020. febr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha ők ajánlanak állást neked, szerintem próbálj arra játszani, hogy ők mondjanak először összeget. De előtte, természetesen gyűjtsd be a szükséges információkat, hogy ebben a munkakörben mi lenne a reális fizetés (ahogy teszed is). Szándékosan nem írok összeget, mert nem vagyok szakmabeli.
2020. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%
Teljes állásban 350-450k, attól függően, hogy mennyire csóró pontja Magyarországnak ez a megyeszékhely.
2020. febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
nettó 300 körül.
2020. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
68%
Én 2014-ben kaptam megyeszékhelyen beszerzőként 250 nettót. Szerintem minimum 300-at kérj. Bár én multinál voltam. A kisebb cégek még 2020-ban se nagyon akarnak 250-nél többet adni... Csak röpke 6 évvel vannak lemaradva a multis fizetésektől.
2020. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
47%

Győr nagy múltú multi cégek az egyik bruttó 600 K, a másik bruttó 455K.

Középvállalkozások Győr-Abda, beszerzés bruttó 320-330 K

2020. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%
Bruttó 350-400 körül.
2020. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%

Mivel még az egyetemet is csak most kezded majd (SZIE?), ez remek lehetőség neked...

Itt normálisan betanítanak majd, de egy diplomástól már elvárják hogy tudjon mindent magától.

Budapesten, diplomásként sem lehet 300 nettónál sokkal többet keresni beszerzőként, maximum nagyon sok éves tapasztalattal...

Szóval így, hogy nem is BP-n lesz a munkahelyed, még nincs diplomád és teljesen kezdő vagy, még csak nem is másodéves leszel, nem hinném hogy nettó 200-nál sokkal többre számíthatsz.

2020. febr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld. Egyébként BGE. Várom a további válaszokat is.
2020. febr. 26. 06:11
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Diplomás közgazdászként Budapesten nagy nevű multiknál (ebbe Big 4 meg társait értem) sokszor nem éri el a kezdőfiztetés a bruttó 400at, csak közelít hozzá (nem hallásból mondom, voltam és mindenki ugyanazt kapta, nem tárgyalásos alapon ment) bruttó 350+cafeteriával kezdtem az egyik big 4 nál (nem volt régen) majd 7-8 hónap szívás után (ami oké, nem sok) átmentem brutto 385+ kb ugyanannyi cafeteriaért egy másik multihoz tized annyi munkáért..(ami még mindig nulla..most leszek itt kb egy éve ha nem emelnek jelentősen lassan megyek)...és ez egy sokkal jobb nevű egyetemről szerzett diplomával mint a BGF (nem akarom leszarozni, őket is felveszik mindenhova, csak mondom, hogy az sem befolyásolja..szóval ha megyeszékhelyen érettségivel annyit fizetnek mint a feljebb lévők írják akkor vagy Budapesten nagyon rossz a helyzet, vagy nem napi 8 órát kell érte dolgozni és szivatós munka (vagy nem fizetnek annyit).
2020. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!