Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi lenne az...

Szerintetek mennyi lenne az ideális fizetés?

Figyelt kérdés

Most érettségizek, felsőfokú angol nyelvvizsgával már rendelkezem. Levelezőre megyek nemzetközi gazdálkodásra, a cég ahol dolgoztam nyaranta, ajánlott állást jövő nyártól kezdődően, beszerző munkakörbe. A feladatommal még nem teljesen vagyok tisztában, de valószínűleg napi 85% felett kell majd angolt használnom. Jelenleg jó kapcsolatom van a főnökséggel, részben emiatt, illetve az angol tudásom miatt ajánlottak állást. Érettségi után lesz az interview. A cég nem multi, illetve nem BP, de megyeszékhely.


Szerintetek mi lenne reális fizetés?

Eddig nettó 180 körül kaptam, segédmunkásként ugyan itt tavaly nyáron. (168 órával)

A válaszokat előre is köszi!

Elsősorban olyanok válaszát várom akiknek van valami közük a témához, olyan válaszokra, hogy "kérj minél többet" és társai nem tartok igényt. Köszi!



2020. febr. 25. 06:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#18 en elhiszem, hogy neked annyit fizettek, de az szerencse volt. Nem jellemző és nem sok olyan hely van. Van ismerosom videken aki egy erettsegivel nettó 300 alatt ‘nem volt hajlando elmenni dolgozni’-munkanelkuli volt egy evig majd elment kb 120ert. Egy sima angoltudassal azert ne szamitson senki erre. Alapon ott kezdodik, hogy annyi diplomas van, hogy a legtobb helyen meg ha nem is kell sem allnak veled szoba diploma nelkul. Kis cegekrol nem tudok, de a multiknal ez van. Mindig van kivetel mindenhol persze, de azert azt ne allitsuk be altalanos igazsagnak. Nagy nevű multiknal is kb 2-3ev feltornaszni a fizetest netto 300 fölé (ha valaki nullarol indul).
2020. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül nettó 300-at ajánlottak, amit természetesen kérdés nélkül elfogadtam. Annyi kitétel volt, hogy a próbaidő alatt csak ennek kicsivel több mint felét kapom. Szerintem így, hogy most érettségiztem ez korrekt.
2020. jún. 10. 16:13
 23/30 anonim ***** válasza:

Erről egy dokumentumfilm jut eszembe amiben egy amerikai mondás hangzott el miszerint :


"Annyi az ideális bér amennyiből tele tudod tankolni a kocsidat egy órányi munkabéredből."

2020. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
#23: Ez egyszerű: kicsi autó kell. :P
2020. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

#24


Na az pont az ami amerikában nincs, régen se nagyon volt.

2020. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Hát, végül mégis más lett a végkifejlet. Húzták halasztották és végül benyögték, hogy hát majd talán jövőre lesz emelés addig inkább csak br310 kapok. Így kénytelen vagyok váltani ugyanis tervben van az otthonról való elköltözés, de ebből a fizetésből itt, csak vegetálni lehet. Szerencsére van már kilátásban másik hely, ahol kezdésből jóval többet adnak.
2021. máj. 14. 06:08
 27/30 anonim ***** válasza:
Érettségivel, nyelvvizsgával, "rendes" végzettség nélkül szerintem teljesen korrekt a bruttó 310 vidéken. Én (villamosmérnök) vidéken burttó 500ért kezdtem két éve diplomával, multinál, a diploma előtt 260 bruttó volt a legnagyobb fizetésem, gyakornokként (ez kb 3 éve volt, nem az őskorban)
2021. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ezt teljes mértékben megértem, de a gondom az, hogy ugyan azt a munkát végzem mint a diplomás kollégáim, gyakran még különben...
2021. máj. 14. 19:54
 29/30 anonim ***** válasza:
Jó szar bérek vannak Magyarországon.
2021. máj. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Albérlet, lakasarak, élelmiszerárak az egekben.

Nettó 300 is kevés. Legalább 4-600 közötti nettókat kéne keresni kedvezmény nélkül.


Vicc az az ország. Rabszolgatartó.

2021. máj. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!