Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szellemi szakmát lehet...

Milyen szellemi szakmát lehet viszonylag olcsón kitanulni, amiből vállalkozás lehet?

Figyelt kérdés
Szeretnék vállalkozást és itthonról dolgozni, mert jelenleg home officeban vagyok, de alkalmazott és nagyon bejön (kivéve az, hogy alkalmazott vagyok) Programozót néztem, de az árban nagyon nagyon sok. Webdesignersuliról meg rosszakat hallottam : [link]
2020. febr. 25. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A legtöbb ilyen dolgot autodidakta módon, ingyenes forrásokból (esetleg könyvből) is meg lehet tanulni. A lényeg, hogy nyitott legyél rá, sokat gyakorolj, és ne szégyellj kérdezni szakértőket, ha elakadtál, vagy valami nem világos.
2020. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De kell mindenhez papír, nem?
2020. febr. 25. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell. A legtöbb dologhoz senki sem kér tőled papírt, ha vállalkozol.
2020. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Tördelő-kiadványszerkesztő.

[link]

2020. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaa, én azt hittem, hogy mindenhez kell valamilyen papír


>pl ha webshopot akarnék, akkor valami kereskedelmi

>ha marketingeset, akkor marketinges stb

2020. febr. 25. 16:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nézz utána a szakképesítést igényelő tevékenységeknek itt:


[link]


Kicsit unalmas a lista (TEÁOR-szám alapján rendezték), így szúrópróbaszerűen tudod megkeresni azt, ami téged érdekel.

2020. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ah, köszönöm :)
2020. febr. 25. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!