Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egyik ember 4 órára kap 70...

Ha egyik ember 4 órára kap 70 nettót a másik teljes állásra 130 nettót akkor ki keres jobban?

Figyelt kérdés

Nézzük meg az órabérüket. Azt meg nem is mondom hogy ez csak a bejelentett pénz, de állítólag a 70 mellé a 4 órás még kap 10-15-öt/hó zsebbe, míg a teljes állású semmit.


Akkor voltaképp ki keres jobban?


2020. márc. 2. 11:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Én.
2020. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Kire irigykedsz?
2020. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

A takarítónőkre nem vicc. 4 órára kapnak 70 nettó (és állítólag 10E zsebpénzt...) a 4 órából nulla felelősséggel egy tök üres épületben ledolgoznak tán 3 órát, senki se ellenőrzi őket, nulla stressz nulla felelősség nulla szaktudás és 70 a zsebbe.

Én is kérem ezt. Vihetik a felelősséggel járó főállású 8 órás melómat 130-ért cserébe.

Aki szerint én keresek jobban azoknak üzenem BÁRMIKOR elcserélem az állásom a takarítónőével.

2020. márc. 2. 12:11
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Ki tart vissza, hogy jelentkezz takarítónak?
2020. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Szerinted szóba állnának velem? Még ki is rúgnának. Mert evidensen én ITT akarok takarító lenni. Látom mit művelnek (ill mit nem művelnek) látom azt hogy púpozva hagyom az irodai szemetest és másnap ugyanúgy van, tehát még azt sye viszi ki, lábnyomok a folyosón amikor elmegyek és ugyanazok amikor másnap jövök (hogy mostak fel?) az ablakon nem lehet kilátni nem volt megpucolva évek óta, a polcokon írni lehet a porba.. stb.

És ezért a "munkáért" még nettó 70?

Kell nekem is!

2020. márc. 2. 12:32
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Legyél te is takarító, ha ennyire jó.

Én nem lennék szívesen. Elég kemény meló órákon át takarítani. Bőven elég otthon megcsinálnom.

2020. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

"Elég kemény meló órákon át takarítani"


Így ahogy ezek? Kemény meló? Nem látni ki az ablakon? Púpozva a szemetes már reggel? Ragad minden a mocsoktól? Így ahogy ezek csinálják ez a kemény meló?

2020. márc. 2. 12:52
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Újabb életképek az iskolatitkártól. Újpest, jól emlékszem?
2020. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Jól. Újpest. De ez mit számít? miért újpesten ez elmegy de Nyíregyházán már nem, vagy mi?
2020. márc. 2. 12:58
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 12:57 csak arra utalt hogy ugyan azzal a hiszti trollal van dolgunk, aki mindig teli hányja az oldalt a vergődésével.
2020. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!