Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egyik ember 4 órára kap 70...

Ha egyik ember 4 órára kap 70 nettót a másik teljes állásra 130 nettót akkor ki keres jobban?

Figyelt kérdés

Nézzük meg az órabérüket. Azt meg nem is mondom hogy ez csak a bejelentett pénz, de állítólag a 70 mellé a 4 órás még kap 10-15-öt/hó zsebbe, míg a teljes állású semmit.


Akkor voltaképp ki keres jobban?


2020. márc. 2. 11:49
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
91%
Menj el 4 órában takarítani. Valószínűleg a takarító is 8 órás mellett csinálja másodállásban.
2020. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg a 8 oras irodai bohockodas mellett is sokaknak ennyi fizuval belefer.
2020. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

"ne irigykedj menj te is takarítani! "



Amit már leírtam és mondtam azt HALÁL KOMOLYAN GONDOLOM.

Menjek el takarítani? IDE ezt a szar semmit 4 órában amiből 2t se dolgoznak le , ennyi pénzért?? VÁLLALOM!!!


Komolyan! A takarító luvnya megkapja cserébe az én 130 -es 8 órás állásomat. De nem árt ha a közokt és felnőttképzést törvényt betéve tudja mert felel érte...


Na jó biznisz? Én benne vagyok!

2020. márc. 2. 19:39
 24/45 A kérdező kommentje:

"Vegulis még tul is vannak fizetve nem"


így van. Ill nem is a pénz hanem a minőség. Az ablakon nem lehet kilátni, a kuka púpozva a WC egy trágyadomb. ... Stb


Úgy vágnám ki őket fegyelmivel ha rajtam múlna hogy a lábuk nem érné a földet. De előtte felnyalatnám velük a "frissen felmosott" WC-t.

2020. márc. 2. 19:41
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az nem fordult meg a buksidban h tobb penzert dolgozz mert bizonyara te sem töröd magad össze ha hetfon delelott van idod gyakorizni. Gondolom nem omlenek be az emailek nem csorognek a telefonok es nincs 6 fele feladat parhuzamban 8 fajta rendszerrel megnyitva a gepeden mert a fent említett munkafolyamatok mellett egy mondatra nem lenne időd napkozben.😂✋tehat akkor mirol is beszelunk. A 70 netto meg pont annyit is er a mai vilagban mint amennyit az a szerencsetlen takarito tesz erte. Avagy semmit. Masnak a segelye ennyi s még ennyit se tesz erte csak gyartja a gyerekeket. Arra nem vagy irigy?
2020. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

". Avagy semmit. Masnak a segelye ennyi s még ennyit se tesz erte csak gyartja a gyerekeket. Arra nem vagy irigy?"



nem, mert aki ezt teszi annak van egy bőrszíne innentől fogva soha nem lehetek irigy rá.


de ha a takarító 70-ért vállalta akkor meg csinálja. Tudta mit vállal tudta mennyit kap, ha kevesli álljon fel és húzzon el oda ahol többet kap.

Mi az hoy szar a pénz akkor nem csinálok semmit? Tudat mennyit kap? Tudta. Vállalta? Igen.

Hát akkor? Akkor csinálja!

Erre mondtam ha rajtam múlna úgy b***nám ki őket hogy felszántanák a betont!!

2020. márc. 2. 19:54
 27/45 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok elégedettek a takarító munkájával, akkor váltsátok le.
2020. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Az a baj hiaba vagy ideges h ennyit er a munkaja. Es ez allami szinten igy mukodik. Erre van penz ennyit kap aki ennyit fizet. Ezt ők is tudjak. Nem keres masikat mert neki ezek szerint boven jo az a 70ezer éhbér nincs igenye tobbre.Egy szakkepzett takarito elkeri a 300at is de az meg is csinalja ahogy kell. Csak epp valoszinu nincs ra keret. Ezek a szerencsetlen trogerek meg ennyiert 4 oraba. Tehat marad a troger akinek ez a penz boven eleg s ha szolnanak sajnos még a troger allna fel 5 elemivel. Nos mas nem megy 70ert 4 oraba se takaritani mert bizony maganba 4 oraba a 130at is megadjak a profi takaritonak mondjuk aki hazhoz jar vagy irodahazakba multikhoz. De oda kerik is a papirt. A trogernek se papirja se semmi igy jo a 70. A ceg meg tobbet nem fizet. Hiaba mondod h amellett elmehet mashova nem megy mert nincs igenye ra es nem kell. Egyebkent az egeszsegugy is ezzel kuzd. Nem tudnak alkalmazni kepzett takaritokat igy marad az aki az utcarol bejon. Pedig ott aztan a higieniai kovetelmenyek megvannak meg kellene h legyenek s megsem mert nincs ra keret igy 50ert elbohockodik ugy h megegyszer irom emberek egeszsegerol van szo. Ez a mai vilag. Ha nincs penz munkerore jo lesz a kokler is.
2020. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. Normális helyen ilyen munkavégzésért kb az első nap rúgnák ki a francba őket. Na itt nem fogják.


Na de te is elfelejted azt az apróságot hogy igazából ez mellékvágány mert a kérdésem voltaképp nem is erről szólt.

Hanem arról hogy egy eszesemmi 6 elemis tróger nulla felelősséggel és minősíthetetlen munkavégzéssel megkapja a 70-et kézbe, és UGYANOTT egy diplomás ember ennek megfelelő munkakörben pénzügyi és ügyviteli felelősséggel, naprakészre elvárt törvényismerettel (közokt és köznev tv stb) meg kapja a 130-at....


Hát hol arányos ez?


És nem, erre NEM VÁLASZ AZ hogy el lehet menni. Nem válasz.

2020. márc. 3. 10:11
 30/45 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor toppantgass, és a langyos szoáréban evickélve írogasd ki hetente a hülye kérdéseidet!
2020. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!