Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerinted milyen az olyan...

Szerinted milyen az olyan ember aki irigy a másik munkájára?

Figyelt kérdés

Ma mentem előszőr dolgozni,hétfőn beteg voltam és nem mentem.most egy kicsit szarakodik a gyár,nincs annyi melo.

Itt külföldön élünk és sok magyar van még rajtunk kívül.

na mindegy,az a lényeg,hogy ma észre vettem hogy az egyik magyar csaj eléggé megváltozott viselkedését illetően,olyan haragos,duzogos lett.nem szólt hozzám még rám se nézzett.

párom is itt dolgozik ő tudott menni eddig mindennap az emlitett csajnak kiesett a tegnapi napja,mert nem hívták.

és a végén én azt vettem le,mert mondta h nem érti párom miért tud menni mindennap.és a viselkedése is így hirtelen megváltozott.szóval összeállt a kép,hogy irigy arra,hogy a párom dolgozott eddig meg még holnap is.

előtte normális viszonyunk volt.Mit gondoltok az ilyen emberről?


2011. dec. 22. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
irigy ember
2011. dec. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Ne is foglalkozz vele. Mit lehetne mondani? Semmit. Ez az ő duzzogása rendezze le ő magában, nehogy már a te hibád legyen mert a főnök úgy döntött egyik dolgozik másik nem. A barátod biztos jobban csinálja ezért ő mehetett. Válság van nincs meló csak a legjobbak maradnak. Ha ezt nem érti meg nem képes magába szállni akkor az legyen az ő baja nehogy már a te napodat rontsa el. Ilyenkor derül ki, ki az igazi barát és ki a hülye. Bocs.Egyébként a magyar már csak ilyen már mindenhonnan az jön vissza ha kimégy külföldre csak a magyarokat kerüld ki mert fúrják, piszkálják egymást de ezt csinálják itthon is. Nemzeti sajátosság az irigység. Ismered a mondást: Meghalt a tehenem dögöljön meg a szomszédé is.
2011. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Irigy,és hát ez nálunk gyakori...
2011. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

igen,csak rosszul esik,ez a hirtelen változás a rohadt munka miatt.nem mi tehetünk róla,hogy páromat hívták őt meg nem.

vagy talán bocsánatot kérni kérnünk mert ő dolgozott amikor az illető csaj nem?

vagy esetleg ez miatt kéne vissza mondani a munkát,nehogy sértődés legyen belőle.

nagyon undorítónak találom,ezt a fajta viselkedést.

én soha nem lennék irigy a más munkájára!

2011. dec. 23. 00:05
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Tudod még hány ilyen pofont fogsz kapni az illettől,és ő csak egy idegen nektek,tudod hány rokon irigy a saját rokonára,mert épp egy picivel jobb neki,ilyen a magyar.Szarjátok le.Az ilyet kikell kerülni,mert csak lehúz.
2011. dec. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
33%

csalódott


ez is bizonyítja, hogy odakint sem fenékig tejfel az élet...

bár ez a fajta irigység mindenhol megvan.

2011. dec. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Ne foglalkozz vele. Nem a ti hibátok, hogy nem jöhetett, de nem is az övé.

Azért kicsit képzeld bele magad a másik helyzetébe: "B*sszus, nem hívtak dolgozni, bezzeg őt igen. Kéne a pénz nagyon, nem poénból dolgozok itt három műszakban a csavargyárban. Fáradt vagyok, kimerült, alig keresek, ezek meg még elvárják, hogy jópofizzak velük egész nap. Na neem.."

Kb. ennyi. :)

2011. dec. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
44%
Magyar ember :). Külföldön ez nem jellemző.
2011. dec. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem ezen, miért vagy fennakadva? Nekem elég álszentnek tűnik a reakciód.
2011. dec. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Bocsi, hogy offolok, de:

Nem értem miért ilyen fene nagy divat a külföldön élő magyarokat szapulni, és azt mondani hogy mindenki csak vissza akarja húzni a másikat. Jelenleg én is kint élek, elég sok magyar él a környéken, és még egyszer nem tapasztaltam, hogy valamelyik ki akart volna használni, vissza akart volna húzni. Szerintem az jellemző, hogy igenis összetartóak, és segíteni akarják a másikat. Nekem rengeteg erőt adnak, és segítenek mindenben, támogatnak.


Kérdező. Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy ez van az úgy hátterében, lehet valami egészen más. Lehet mondtál valami véletlenül, vagy bármi, amit észre sem vettél, mert nem volt semmilyen rossz szándékod vele, és a lánynak rosszul esett. Ha mégis a munkáról van szó... hát van ilyen. Gondolom neki is szüksége van pénzre, és szeretne többet dolgozni.

Szerintem az lenne a legtisztább, ha odamennél hozzá, és megkérdeznéd, hogy mi a helyzet, ahelyett, hogy gyakorira írod ki, hogy ki mit gondol egy ilyen emberről.

2011. dec. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!