Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit rontottam el állásinterjún?

Mit rontottam el állásinterjún?

Figyelt kérdés
Nagyon jól igérkezett a dolog. Mentem állásinterjúra, mindenki mosolygott, úgy tűnt mint ha tetszenék nekik és szimpatikus vagyok. Utána pedig közölték, hogy nem.?
2020. márc. 4. 12:37
 1/6 anonim válasza:
82%
Jelentkezett egy jobb.
2020. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Valószínű találtak olyat aki olcsóbban is dolgozik nekik.
2020. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Semmit. Ez nem a Te lehetőséged volt. Majd az is eljön.

Soha ne játszd meg magad, hogy megkapj egy állást, mert azt utálni fogod. Magadat add.

2020. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontottál el semmit. Számtalanszor fogsz még ilyenbe belefutni.

Vannak olyan álláshirdetések is, ahol kötelező meghirdetni az állást, de már le van zsírozva, hogy kit vesznek fel - ettől függetlenül a jelentkezőket meg kell hallgatni.

2020. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
semmmi..ez az elejen nehez utana hozzaszoksz..rengeteg dolog lehet az oka. Ha van tobb jo megfelelo jelentkezo, akkor szerintem mi alapjan valasztanak? szimpatia vagy hasrautes..ez ilyen. Vagy volt egy jobb jelentkezo, olcsobb jelentkezo stb. A szerencse elengedhetlen eleme a dolognak nem olyan mint egy iskolai dolgozat, hogy mindent megtanulok átmegyek..el kell menni minimum 5-10 allasinterjura, hogy egyet megkapj..vannak kiveteles esetek, velem is volt olyan. de erre kell szamitani, akkor nem er csalodas.
2020. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat! Mindenkinek adtam pontokat :)
2020. márc. 8. 04:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!