Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti elvállalnátok ilyen állást,...

Ti elvállalnátok ilyen állást, érdemes meghirdetni? Titkárnő kellene,1000 Ft/óra díjat tudnék kézbe adni (több nem fér bele, mert nem termeli ki).

Figyelt kérdés

A vállalkozásomhoz kellene segítség, egyszerű irodai munka, és 1000 Ft/óra díjat tudnék fizetni kézbe (bejelentés és több pénz nem fér bele, mert nincs annyi haszon).

Napi 8 órában az havi 160 ezer...


Érdemes meghirdetni, lesz normális jelentkező?

(Helyileg Nógrád megye déli része.)


2020. márc. 7. 16:42
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nyugodtan hirdesd meg, lesz rá min.100 jelentkező, de inkább 6 órásba és legyen minden tiszta!
2020. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Mindenki azzal jön, hogy legyen rendben minden - kezdő vállalkozás, be kell indulnia, meglátni hogy a gyakorlatban hogy megy...

Nem is értem, mégis hogy lehet ezt elvárni? Havi majd 1 millió elmenne, és... reálisan 2 évig nem lenne haszon!


Igazság szerint már meghirdettem az állást, de a jelentkezők hozzáállása:

-Aki nem ért semmihez, és ezt szó szerint értem, 60-as IQ, 8 általános.

-Na meg az elkényeztetett műkörmös plázacicák, akik bejelentve nettó 200-ért bejönnek a munkahelyre a telefonjukat nyomkodni (alatta nem, mert apuci úgyis ad pénzt).

2020. márc. 7. 18:02
 13/43 anonim ***** válasza:
53%

Valóban 3-as/6-os nem vagyok egy bejelentés nélkül, feketén embereket alkalmazó, aztán azon panaszkodó, hogy a nem bejelentett alkalmazott többet kér. Olyanról beszéltem, aki bejelentve, munkaszerződéssel alkalmaz embereket és emberként kezeli őket. Nála nem reklamálnak 3-4ezres bejelntett bérért. Ennyi rálátásom van.

Azt kapod, amit te adsz az alkalmazottadnak.

2020. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

"kezdő vállalkozás, be kell indulnia"


Amíg be nem indul, addig nem kellene alkalmazottat felvenni....

2020. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Az a baj, ha bejelentem KATA-ra az havi 50, és akkor már nem tudok 160-at kézbe adni...

Amúgy a KATA-t sokan nem vállalták el, úgy nem érdekli őket!


Amúgy meg itt a környéken bejelentve 110-140 körül keresnek.

2020. márc. 7. 18:06
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress egy nyugdíjas nénit, őt nem kell bejelenteni, nincs műkarma és valszeg okostelefonja sincs. :)
2020. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, keress nyugdíjast, néhány órás részmunkaidőre. Bejelentheted munkaviszonyban is, csak 15% szja.

Vagy keress olyant, aki alkalmiban vállalja.

Drágább lebukni...

2020. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
ÉS mielőtt jönnek a nagyokosok a nyugdíjast nem kell bejelenteni dumával: járulékbevallás kell...
2020. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
86%
Ne trukkozz ezzel a kézbe fizetéssel. Inkább diakmelost keress heti pár alkalomra napi 4 órara jobban jársz.
2020. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Nyugdíjast és diákot nem keresnék (a talpraesett embereket kedvelem, aki most és később is pörgősen tudja intézni a dolgokat).


"alkalmiban vállalja" - Ezt terveztem, rengeteget keresgéltem, de akinek van munkahelye, azért nem vállalta, akinek nincs, az meg állandó munkát keres.

Ugyan ezen okok miatt a 4 vagy 6 órás állásra nem is jelentkeztek (nem lehet vele elég pénzt keresni).

2020. márc. 7. 18:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!