Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erősen introvertált embernek...

Erősen introvertált embernek milyen munkák alkalmasak?

Figyelt kérdés

Olyan munkákat keresek, ahol feltétel a magány elviselése és amihez esetleg elég az érettségi és nyelvtudás.


L



2020. márc. 7. 23:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamilyen irodai munka jó szerintem az introvertáltaknak.


Remélhetőleg ténylegesen elterjedtebb lesz a home office, így, hogy a vírus alatt rájönnek a munkáltatók, hogy jééé, működni tud.



Nekem a legideálisabb a heti 1, maximum 2 nap bejárás lenne. Akkor megvan az az érzés hogy igen, ez a munkahelyem, igen, ide tartozom, igen, ismerem a kollégáimat.


A heti 5 nap irodában lét viszont rettenetesen leszív, lefáraszt. Nekem pont, hogy az egészségtelen és káros, mint másoknak az állandó home office.

Ha heti 5 nap bent kell lenni, akkor abban elfáradok és szabadidőmben tényleg az egyedüllétet keresem. Begubózok.

Ha van valamennyi home office, vagy akármi miatt sokat lehetek egyedül (volt, amikor nem dolgoztam, vagy anno a nappali egyetem mellett, ami lájtos volt, a vége felé napi egy vagy két órával), akkor sokkal lendületesebb vagyok, több kedvem van másokkal programokat szervezni, én magam változatosabb programokat szervezek, közös sport, kirándulás stb.



Szóval én valami irodai szellemi (nem adatrögzítő) szakmát javasolnék.

2020. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
17%

20/


Egy vidéki általános iskolai könyvtárba nem jár senki!

2020. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
75%
22: A könyvtár forgalmától függetlenül folyamatosan kapcsolatban kell lennie egy iskolai könyvtárosnak a tanári karral, mindenki hozzá rohangál mindenért, gyakran helyettesítésre is berakják, az év eleji tankönyvrendelési- és kiosztási hajráról meg ne is beszéljünk... :)
2020. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
9%
#23 egy könyvtárosnak aztán végképp semmi köze a tankönyvek rendeléséhez. Nem tudom, hogy ezt honnan szedték 😂
2020. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Ahol eddig tanítottam, mindenhol a könyvtáros intézte, de ahol nem, ott is ugyanúgy befogják osztogatni és így is, úgy is neki kell intézni a tartós tankönyvek állományba iktatását és év eleji kiosztását a könyvtárból. Mivel idén már ingyenes volt a tankönyv, ezért a könyvtári tartós tankönyvek miatt ez főleg érintette a könyvtárost.
2020. nov. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen távmunkában, szabadúszóként végezhető állás, amihez kizárólag írásban elegendő érintkezni az ügyfelekkel. Én pl. angol-magyar fordításokból elég szép pénzt össze tudtam így szedni, otthonról ülve.
2021. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Webáruház kezelő. Nekem van webshopom és keresnék is munkatársat aki tud profin angolul.
2021. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Biztonságiőr temetőbe vagy templomba.
2021. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig dolgoztam home officeban, szinte egész nap senkivel se kellett beszélnem, ha kommunikálni kellett azt is emailen, csak néha volt egy-egy meeting ahová be kellett tárcsáznom. A többiek meg szinte el is felejtették, hogy én is vagyok, így kimaradtam az irodai szrkavarásból szerencsére. Persze a pletykákat se ismertem így meg, de ez legyen a legnagyobb bajom.
2021. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Én a 6-os által említettek egyike vagyok, és elég introvertált, nekem ez bejön.
2021. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!