Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ilyen Patreon adakozós...

Az ilyen Patreon adakozós oldalakon lehet saját személyes, "önző" célra gyűjteni, regisztrálni?

Figyelt kérdés

A fogaimat szeretném magánúton megcsináltatni, rendberakni, csak épp a keretem fogyott el erre.


Ha lehetséges, ebben az esetben mikre kell figyelni a regisztráció, profilkitöltés során?


Egyáltalán mely platform erre a legalkalmasabb?


2020. márc. 8. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Az más kérdés, hogy valószínűleg a kutya nem fog adni neked semmit ilyen célra.
2020. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De esetleg sikerülhet? Volt már erre példa, hogy így kalapzott össze magának valaki pénzt?
2020. márc. 8. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

nem tudom, esetleg azóta sikerült-e vagy belekezdtél-e.


egy biztos, hogy a magyaroknál kevés önzőbb ember van. persze máshol sem könnyű, de vannak egész extrém példák is...sokan gyűjtöttek már közösségi finanszírozásban össze nyaralásra, esküvőre, de ez a ritkább.


én is próbálkoztam már vele, és csak a köpködést kaptam ismerősöktől is, hogy mit képzelek én, dolgozzak meg a pénzért, nekik sem ad senki.


ez az általános...neki szar, akkor az esélyt se adjuk meg másnak, hogy jobb legyen.


egyébként én inkább valamelyik külföldi gyűjtősoldalon indítanék gyűjtést ezzel kapcsolatban. gofundme.com mondjuk.

biztos, hogy nemzetközi szinten sokkal könnyebben fognak segíteni, mint itthon ez a sok irígy senkiházi(tisztelet a kivételnek)

2020. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!