Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az normális, ha az állásinterj...

Az normális, ha az állásinterjún személyes dolgokat kérdeznek?

Figyelt kérdés
Állásinterjún nem olyanokat kérdeztek tőlem, hogy miert pont en vagyok a megfelelő az állásra, miert akarok ott dolgozni, hanem hogy mi az anyanyelvem, miert elek most Bécsbe, miert Ausztriaba es nem Magyarországon mentem egyetemre, mikyen pozícióban dolgozik a férjem es hol, milyen pénzügyi okok miatt nem költözök Pestre, hol építettjük a házunkat, stb. Gyerekek ez normális Magyarországon? Köpni nyelni nem tudtam...

2019. okt. 25. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Csak gyerekek válaszolhatnak?
2019. okt. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos Magyarországon sok idióta ember a HR osztályokon.


Kedvencem az, hogy "milyen állat lenne, ha lehetne?".

2019. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én a vezetővel beszeltem, nem a HR-essel. Na mindegy nem is vettek fel, lehet 5 km-rel odébb kellett volna építtetni a házunkat...remélem ez nem mindenhol így van...
2019. okt. 25. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
#3: De, ez így szokott lenni.
2019. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Fel akarta mérni hogy van-e rá esély hogy visszamész Ausztriában és hogy kell-e bejárást fizetni.
2019. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Milyen gyerekeket kérdezel?

Ebben inkább felnőttek tudnak neked segíteni.



Szerintem csak próbált megismerni. Az állások többségénél többet számít az, hogy jól illeszkedjen valaki a csapatba, mint a konkrét szaktudas.

Még senior informatikus is azt mondta nekem egyszer, hogy ez számít a legjobban. Ha emberileg kuka akkor hiába, nem fog beilleszkedni, rontja az egész csapatot. Ha csak a tudása kevesebb az nem akkora gond, azon könnyebb segíteni.


Szóval nyilván felvettek inkább olyat aki nálad lényegesen szimpatikusabb. Nyilván ha te már ezen kiadtál akkor azt hiszem neked is jobb, ha nem vettek fel.

2019. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Valtozo.


Ferfikent nalam is megkerdezik, van e gyerekem, felesegem, kivel lakom es milyen melot vallalnek, ha mindent megtehetnek, de a "milyen szin lennel" aaaaz volt a legjobb.

2019. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!