Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó ötlet megkérdezni a főnököt...

Jó ötlet megkérdezni a főnököt, hogyan érdemelhetek ki több fizetést?

Figyelt kérdés
Most év elején volt fizuemelés de őszintén nem vágott földhöz az emelés mértéke. Így arra gondoltam, hogy megkérdezzem tőle hogy hogyan érhetek el több fizetést vagy várjak és legyek konkrét, hogy mennyire is gondoltam én?
2020. márc. 10. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből erre nem lehet válaszolni. Mit dolgozol? A hogyanra én nem kérdeznék rá, azt tudnod kell, hogy juthatsz egy helyen egyről a kettőre.
2020. márc. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szervíz, eléggé sokat kell utazni, és két kolléga is elment így csak én csinálom már a javításokat, úgymojd 3szor többet kell csinálnom egyedül
2020. márc. 10. 07:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagy ott? Máshol milyen lehetőségeid lennének?

Mert ha máshol is simán felvennének ennyiért vagy többért, akkor alkudozhatsz a főnökkel, ha nem, akkor csak óvatosan.

2020. márc. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarnak emelni (és gondolom a kérdés is ezért merül fel), akkor kb valami nesze semmi fogd meg jól kitérő választ fogsz kapni.
2020. márc. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!