Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem egy állásra,...

Jelentkeztem egy állásra, ügyfélszoli, spanyol nyelvű. Spanyolul vagy magyarul lesz az interjú?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek interjúra, és nagyon izgulok. A középfokúm megvan (Rigó), de szerintem inkább erős alapfokon beszélek. Miket fognak kérdezni?
2008. nov. 21. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem spanyolul lesz az interju, en is voltam egyszer ugy, hogy na, lassuk nyelvvizsga nemetbol, ok. akkor mehet minden nemetul.

Teljesen atlagos dolgokat kerdeznek, ugyanugy mint egy magyar allasinterjun, ok ebbol mindjart leszurik a nyelvtudasodat. Gondolom ezekkel a kerdesekkel tisztaban vagy, nem?

Nezegessel a neten!

2008. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!