Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem internetes...

Jelentkeztem internetes munkára. Működhet?

Figyelt kérdés

Dávid Kelemen kér tőlem 600 Ft-ot, és azt írja, hogy küldi a munka csomagot.Van aki ki próbálta ezt?Tényleg tudott dolgozni, vagy így csak le húznak az emberről pénzt?

7 hónapos gyerekkel vagyok itthon, és már annyi munkát néztem, mert nem vagyunk éppen valami fényes anyagi helyzetben.Már eléggé el vagyok keseredve.. :(

Előre is elnézést, de kénytelen vagyok ide fel tenni a kérdést, mert itt lehetőleg értelmes választ is kaphatok! :)

Köszönöm


2011. aug. 18. 08:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy NEM. Ahol előre kérnek pénzt, az biztos, hogy átverés.

Ilyen nincs, küldje a munkát, elvégzed és fizessen. Mi az, hogy még te fizess?!

100%, hogy átverés, csak kihasználják a kétségbe eset, mindent megpróbáló embereket.

2011. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
vesd fel, hogy vonja le a majdani fizetésedből, de nem fog belemenni, mivel átverés
2011. aug. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
45%
Nem biztos, hogy átverés, sok MLM-cégnél van "beugró"
2011. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyesmi csak átverés.

Az egyik barátnőm szintén elhitte - annyi a lényege, hogy befizette a pénzt, és kapott egy dokumentumot azzal, hogy hirdessen ő is hasonló szöveggel, és küldje tovább ezt, ha neki is kifizetik a pénzt. Ergo piramisjáték.

Attól még, hogy szükséged van pénzre, ne veszítsd el a realitásérzékedet, és ne dőlj be ilyen hülyeségeknek.

2011. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
a konkrét levelet, vagy emailt, vagy nem tudom mit kaptál, tudod ide linkelni/bezsúrni? lehetőleg mindent amid van, hogy ki tudjuk deríteni, mi ez.
2011. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
95%
Jaja, ez így édeskevés, ez lehet piramisjáték meg MLM is így...
2011. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Átverés!Ne dőlj be ilyeneknek.Ahol előre kérnek pénzt az mind csalás.
2011. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
100%
Engem nagyon csúnyán átvertek ezzel...Tőlem Nagy Imréné kért 600 forintot mielőtt elküldte a munkacsomagot...befizettem, piramis rendszer volt és kiderült h évek óta körözi őket a rendőrség, de mindig más néven futnak.
2011. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
100%

Ahol előre kell fizetni,az mind kamu,egytől egyik.. A rendes cég belemenne,hogy a fizudból vonják le.

Egyébként elszomorító és kiábrándító az emberi szemétség,hogy ennyire kihasználják azokat az embereket,akiknek nehéz az álláskeresés,ilyen módon lehúzzák őket.

Semmi empátia nincs bennük,hogy valakinek az 600 Ft igenis rengeteg ??? Nincs benne semmi sajnálat,hogy nem elég,hogy munkára és pénzre van szüksége a megélhetéshez,akkor még jól húzzuk le?A pofám leszakad.És hogy ezek ellen a rendőrség se sokat tud tenni,mert interneten álnéven irogatnak..

Én nem dolgozok , diák vagyok még,de sokszor néztem a neten ilyen munkákat,amíg nem tudtam gyárba menni és az agyam majdnem eldobtam.

Nem,nem nyomorgunk,amit szeretnék,azt megkapom,de szeretem a SAJÁT pénzem költeni,gazdálkodni vele ..De ezektől a falnak megyek.

2011. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Kedves Érdeklődő!

Ön jelentkezett az általam feladott hirdetésre, ami azt jelenti, hogy olyan munkát vállalna,

amelyhez mindössze számítógépre és internet elérésre van szükség! Kérem, figyelmesen

olvassa el az alábbi munkaajánlatomat!

Lehet Ön diák, nyugdíjas, esetleg helyhez kötött, nincs munkahelye, vagy egyszerűen sok

szabadidővel rendelkezik, amit szeretne hasznosan eltölteni.

Ezért célom az, hogy olyan munkaajánlatot nyújtsak, amely szakirányú végzettséget nem igényel,

otthonában végezhető kereseti lehetőséget biztosít az Ön számára. Ajánlatom nem házalásos

ügynöki munkát takar, hanem kizárólag otthon végezhető tevékenységet.

Én nem milliókat ajánlok Önnek, hanem munkát, amellyel megoldhatja anyagi gondjait, mely

néha pár ezer forinton is múlhat.

Az otthon végezhető munka lényege, hogy nincs helyhez kötve, végezhető egyedül, családi vagy

baráti összefogással, és ami talán a legfontosabb, hogy saját maga ossza be az idejét. Itt nincs

főnök, vagy esetleg olyan kolléga, akivel nem lehet együtt dolgozni.

Ha Ön diák, akkor a tanulás mellett is tudja végezni, és talán kikapcsolódást is jelenthet a

munka, emellett megkeresheti a tandíját is.

Ha nyugdíjas nyugdíjkiegészítőnek is jó és ez nem korlátozza a pihenésben. Az otthon végezhetőmunka mindenkinek ideális, mert hozzá lehet igazítani az életformánkhoz.

Úgy tisztességes, hogy előre felhívjam a figyelmét, mint mindennek, ennek a munkának is van

némi befektetés része.

VISZONT EZZEL KAPCSOLATBAN TÖBB JÓ HÍREM IS VAN:

A befektetés

• nagyon minimális, és

• szó szerint pár napon belül visszajön.

• Ezek az összegek néhány száz forintról szólnak.


Megkérem tehát, hogy gondolja át ajánlatomat. Ha semmit nem próbál ki még esélyt sem ad

magának, hogy esetlegesen tényleg tudna otthon dolgozni, és pénzt keresni.


Most pedig konkrétan a munkáról:

Én egy olyan munkát ajánlok Önnek, ami napi néhány óra ráfordítást igényel, és csak egy

számítógépre, valamint internet elérésre van szüksége. A munka tájékoztatok, riportok és levelek

másolásból áll, és ezeket kell e-mail-en keresztül eljuttatni a magadott címekre. Ezt a munkát

Amerikában nagyon sok fiatal és idős egyaránt végzi, onnan származik ez az információ közvetítői

bedolgozásnak nevezett fizetés-kiegészítő munka, és most kezd terjedni Magyarországon. Ezzel a

munkával folyamatos jövedelemre tehet szert, ami csakis a szorgalomtól függ. A kereseti

lehetőség elérheti a heti 5-25 ezer forintot, a kreativitástól és az időráfordítástól függően. A munka

kizárólag e-mailezés útján történik, ez fontos!

Ha a felkínált munka elnyeri tetszését, akkor a dokumentum végén található megrendelőlapot

töltse ki, majd az egész dokumentumot küldje vissza az e-mail címemre. A munkakezdéshez

szükséges anyagokat a lentebb leírt összegért e-mailen küldöm el.

Tehát összegezve, íme a munka, amit ajánlok:

• tájékoztatók, riportok és levelek másolása

• fizetés teljesítménytől függően napi 5000 Ft is lehet,

• rendszerbe lépési díj: 600 Ft

Azért e-mailen küldöm, mert ez a legcélszerűbb. Egyrészt gyorsabban jut el Önhöz a

munkacsomag, másrészt olcsóbb is, hiszen nem kell kifizetni a postai utánvét költségét.Ezért

csak annyit kell tennie, hogy:

először ezt az egész levelet (kitöltve) visszaküldi az e-mail címemre, majd ezután elküldi a

rendszerbe lépési díjat banki átutalás útján a következő bankszámlaszámra: 11600006-00000000-49132296

Ha megkaptam a rendszerbe lépési díjat, azonnal küldöm a munkacsomagot!


A fizetésről:

A fizetés a munkára szánt időtől függ. Azaz ha hetente küldi e-mailen az anyagot, akkor hetente jut

pénzhez, ha havonta, akkor havonta. Fizetését banki átutalással, vagy belföldi postautalványon

kapja kézhez, ezt kizárólag Ön dönti el.


Ez egy jól bejáratott munkaprogram, aminek ez a (600 Ft) a regisztrációs költsége. Ahhoz hogy el

tudja az ember kezdeni a munkafolyamatot, ezt a minimális összeget kell fizetni ahhoz, hogy a

munkacsomagot küldeni tudjam. A befizetett rendszerbe lépési díj után már további fizetési

kötelezettsége nem lesz, csak magának dolgozik, és 1 héten belül már a többszöröse is

visszatérül, ha a leírtak alapján lelkiismeretesen foglalkozik vele. És ez egyre több pénzt jelent

Önnek is! Remélem örömét leli majd a munkában.

A MEGRENDELŐLAPOT MINDENKÉPP KÜLDJE VISSZA!!!!!


MEGRENDELŐLAP

Kérem, ezt a részt töltse ki, ha a felkínált ajánlat elnyerte tetszését.

NÉV:

E-MAIL CÍM:

DÁTUM:.

CÍM:


Az adatait természetesen senkinek, semmilyen célból nem adom ki.

Köszönöm az érdeklődését, ha további kérdése lenne, írjon , és válaszolok!


Üdvözlettel:


Kelemen Dávid

2011. aug. 18. 08:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!