Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szállítmányozási gyakornokként...

Szállítmányozási gyakornokként milyen fizetést kérhetnék el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szállítmányozási gyakornokként, heti 40 órában (DHL-nél), milyen fizetést kérhetnék el?

2020. márc. 23. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakornokként szerintem nem kérdezik meg, hogy mennyit kérsz hanem adnak amennyit gondolnak és ha nem fogadod el keresnek mást. Én kb. minimálbérre tippelnék.

Én gyakornokként egy multinál irodai munkában 70ezret kerestem soook-soook évvel ezelőtt. És még annak is örültem, mert tudtam, hogy jól fog mutatni az önéletrajzomban. És így is lett és még tanultam is az ott töltött hónapok alatt annyit, ami elég volt egy jól fizető következő álláshoz. Szóval amennyit ajánlanak fogadd el és kész.

2020. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is eddig úgy tudtam, hogy ők ajánlanak egy bizonyos összeget, viszont itt a jelentkezésnél kérik a bérigény megjelölését. :/
2020. márc. 23. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz, akkor rád vonatkozik az, hogy "legalább középfokú iskolai végzettséget, illetőleg középfokú szakképzettséget igénylő munkakörben foglalkoztatott munkavállaló által, a teljes munkaidő teljesítése esetén" garantált bérminimumot kell alkalmazni, ami 210 600Ft.

Ha teljes munkaidőben alkalmaznának, akkor írj ennyit.

2020. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!