Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Betanított munkát önéletrajzba...

Betanított munkát önéletrajzba beleírjak ha szellemi dolgozó vagyok?

Figyelt kérdés

A gazdasági válság éveiben volt másfél év hogy munkahelyem megszűnt és szakmámban nem találtam munkát és így gyárba betanított munkára mentem.


Utána rendeződtek a dolgok, és azóta is minden oké, de nem tudom ezt "illik e bevallani" vagy jobb elhallgatni ha én alapvetően szellemi dolgozó vagyok.



2020. márc. 24. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy a hatalmas lyukakat nem szeretik az önéletrajzokban. Erre mindig rákérdeznek, ha látják, hogy na és ekkor mit csináltál? Valamit mondani kell rá, mert úgy tapasztaltam, a "volt félretett pénzem, pihentem" válasz annyira nem nyerő :))
2020. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
10-12 évvel ezelőtti munkákat eleve nem nagyon érdemes beleírni, de így, hogy egyáltalán nem releváns, semmi értelme.
2020. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 2


Ez meg egy másik problémám, hogy van aki azt ajánlja hogy 10 éve mit csináltam már nem számít, van aki meg gyanakodva kérdezi hogy na és miért csak az elmúlt 5 évet írtam be, előtte nem csináltam semmit?

2020. márc. 24. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt a másfél évet csapd hozzá az előző munkahelyedhez! Senki nem fogja lecsekkolni!
2020. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
…. mármint ahhoz az előzőhöz, ami megszűnt.... és ami után gyárba mentél.
2020. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

# 4


Köszi. Akkor ez így tuti nem csalás? Szerinted a HR-est megzavarná csak ez a másfél év kitérő mint betanított munkás?

2020. márc. 24. 19:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi a szakmád, de ilyenkor kreatívnak kell lenni.


Nekem volt egyszer kb. egy év kihagyás - amikor otthon voltam. Utána simán beleírtam, hogy szabadúszó fordító-tolmács voltam abban az egy évben. Mondjuk ez beleillett a képzettségem alapján a CV-be...

2020. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 7


Marketing anyagok és kiadványok tervezésével foglalkozok.

2020. márc. 24. 19:21
 9/11 A kérdező kommentje:

# 7


Eddig kisvállalkozásoknál dolgoztam és szabadúszóként de most egy multicéghez, a Bosch-hoz mennék állásinterjúra. Ezért aggódom. Nem ismerem multikat.

2020. márc. 24. 19:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor simán beírod, hogy egyéni vállalkozóként dolgoztál abban az időszakban...
2020. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!