Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénz nélkül miért nem lehetünk...

Pénz nélkül miért nem lehetünk boldogak?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam ezen a témán és arra jutottam hogy van egy dolog amit senki még a világ legsikeresebb emberei és milliárdosai sem tudnak elérni:


Nem tudod magadat boldognak érezni pénz nélkül.


Muszáj egy bizonyos szinten tartanod máskülönben túl kényelmetlenné válik az élet és boldogtalanná válsz.


Szóval hazugság az a kijelentés hogy bármit elérhetsz az életben amit akarsz, mert ezt nem fogod tudni elérni.



2020. márc. 26. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Azt, hogy "nem a pénz boldogít" többnyire azt mondja, akinek megvan mindene"


Én inkább azt figyeltem meg, hogy azok mondják, akiknek nincsen pénze, és nem is tudják, hogyan szerezzenek többet. Ezzel próbálják hitegetni magukat, hogy jól is van ez úgy.

2020. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert ez a világ rákényszerít, hogy kelljen, így ha nincs, akkor meg szívás van. Tehát ilyen kényszer helyzetbe vagy hozva, az meg sosem jó. Meg mókuskerék, meg kizsigerelés, ledolgozod az életed; alig vagy otthon, rámehetnek a kapcsolataid mer' nincs időd rá, elfelejtődnek, satöbbi. És tehát létezhet szerintem sajnos olyan, hogy vki csak a munkának él; és akkor rohan reggel a buszhoz, vagy elindul szintén hajnalban ugye abban a ruhában meg abban a kocsiban dolgozni, amiket azért vett, hogy dolgozni járjon bennünk, hogy aztán fizessen bérletet egy olyan házban, meg ott aludjon szóval, amit alig lát. -ezutobbi nem a saját gondolatom.
2020. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#11: nem az a lényeg ki mondja, teljesen mindegy, mert ez egy közismert tény. A pénz nem boldogít.
2020. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A pénz nem boldogít."


A pénz önmagában nem. Csak mindaz, amit lehetővé tesz.


Én sem attól vagyok boldog, hogy van hűtőm. Hanem attól, hogy nem romlik meg a kaja, több napig eláll, és van mit ennem.

2020. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14: Magyarországon mindenkinek van mit ennie ha tudja hol keresse. Ez még nem a boldogság.
2020. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!