Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Véleményetek szerint a program...

Véleményetek szerint a programozók esetén is létszámcsökkentések lesznek, vagy továbbra is elkérhetjük a millió közeli fizetést?

Figyelt kérdés
Egyébként nyilván nem pénzért dolgozok, hanem az innovációért és marginalizált áldozati csoportok sajnáltatásáért. Példaképem Árvai Péter.

2020. márc. 28. 11:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%

Nem lesz létszámcsökkentés.

Ha megnézed, a diplomás, kvalifikáltabb munkaköröket nem érintette nagymértékben a Korona.


Annyi változott,hogy home officeban dolgoznak.

2020. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%

Mihez kell szoftver? Különböző CRM-rendszerek, számlázóprogramok, BPM rendszerek, munkaidő-nyilvántartó rendszerek stb.

Ezeket a többi cég, szállodaipar, vendéglátóipar, autógyártás stb veszi meg.

Most ezek vagy csődbe mennek, vagy az életükért küzdenek és az informatika a legeslegutolsó, amire gondolnak.

Lehet, hogy eddig fizették a 2-3 külsős fejlesztőt, hogy javítsák a bugokat, újabb, kényelmi funkciókat fejlesszenek, de az elkövetkező hónapokban ez lesz az utolsó, amire gondolnak.


Szerintem irtózatos nagy leépítések lesznek a szoftverfejlesztők körében is. Lehet, hogy nem jövő héten, hanem 2 hét múlva, 1-2 hónap múlva.

2020. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%

Na mi van Paranoid Droid, Sef fiu, Ezust Kuvasz? Tanultal az eddogiekbol es most mar nick nelkul okadod ide a nyomorodat?


Menjel igyal valamit.

2020. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Én fodrász vagyok, a havi nettó 1,5 megvan most is. Sztem pályaválasztáskor mellélőttél ezzel a számítógépesdivel.
2020. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%
Ez troll.
2020. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Tróger cégeknél, ahol teljesen felesleges programokat írtok ott lesz leépítés.


Kerülj be egy bankhoz programozónak.. ott biztos helyed lesz.

2020. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én elkérem továbbra is, meg is adják szerencsére.
2020. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%

"Kedves" 69%-os, nagyon magabiztos vagy, de majd meglátjuk....


Ne higgyétek, hogy azért, mert tanultatok, többek vagytok bárkinél.

Elég undorító az a hozzáállás, amit az informatikusok egy része képvisel.


Amúgy tudtátok, hogy perpillanat nemcsak az informatikusok dolgozhatnak home office-ban?

Ha már erre is veritek a melleteket.

2020. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én nem verem semmire a mellem, a kérdésre válaszoltam, ez az oldal célja.
2020. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem fogok hazudni. Reggel felkelek, este lefekszem és a kettő között kizárólag azzal vagyok hajlandó foglalkozni, ami bevételt eredményez. Számomra a pénz az Isten. Azért dolgozom ebben a szakmában, mert itt a határ a csillagos ég. Ha a szénbányászattal lehetne sokat keresni, akkor szénbányász lennék.


Lehet, hogy ezzel nem váltok ki túl sok szimpátiát az emberekben, sőt, kifejezetten ellenszenves vagyok. Ennek ellenére, ha őszintén átgondoljátok, akkor Ti is beláthatjátok, hogy a világ, amiben élünk, semmi mást nem értékel, kizárólag az anyagi javakat. Itt kell érvényesülnünk. Neked is és nekem is.


Ha adott a lehetőség előttem elkérni magas fizetést, akkor igen, én vagyok az, aki elkéri. Nem fogok szerénykedni, nem fogok alámondani, mert van olyan vastag bőr az arcomon, hogy pofátlan mértékű számokat mondjak. Továbbá amikor meglátok valaki mást, aki ugyan azt teszi, mint amit én, akkor odamegyek és megveregetem a vállát, mert tudom, hogy ezzel magának, családjának és közvetlen környezetének tesz jót.

2020. márc. 28. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!