Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki alkalmazott az tulajdonkép...

Aki alkalmazott az tulajdonképpen egész életében egy modern rabszolga?

Figyelt kérdés
Tudom hogy vannak ügyvezető igazgatók akik havi 10 milliót keresnek és papíron ők is alkalmazottak, de az átlag emberekre gondolok akik havi max. pár száz ezret keresnek.
2020. márc. 29. 15:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#17

Rám például az se igaz, amit te írsz. Szeretem a munkám és mellette van napi több óra szabadidőm is. Pedig alkalmazott vagyok. :)

2020. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%

Miért átképezni? Miért nem eleve olyat csinál ami illik hozzá?

Attól még, hogy van munkahelye nem lesz rabszolga. Vagy neked már sem szabad ember, aki bemegy ledolgozza a 8 órát, hazamegy és azt csinál amit akar?

2020. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

8,5 - 9 óra vagy több az a 8, ami után házimunka, ügyintézés, család, másodállás, tanulás. Meg eleve nem sok az az idő.



Megkockáztatom, az emberek több, mint 50%-a sohase jön rá, mi az, ami való neki. Pláne nem 18-19 évesen.

Én is csinálom ezt a programozást, valamennyire szeretem is, de nem igazán való nekem. Lehet ezen fog megbukni az egész.

2020. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#23

Hú, engem is mennyit riogattak a házimunkával, hogy durva lesz majd fenntartani egy lakást önállóan... Hááát, elosztva maximum napi fél óra amit házimunkával töltök alapból. Mondjuk most több, mert itthonról dolgozok és van időm szöszölni, szívesen csinálom. De egyébként nem egy olyan nagy valami, és igen, tisztaság van nálam. :)

2020. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!