Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pàrom csomagkézbesítő a...

Pàrom csomagkézbesítő a Magyar Postánál. Szerintetek kötelező lenne kapnia a Korona vírus miatt veszélyességi pótlékot?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok benne az ilyen témákba, keresgélek az interneten is de addig is kiírom ide hátha valakinek van tapasztalata

2020. márc. 31. 15:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
3havonta fizetik ki a túlórákat. De mentsémre szóljon,hogy én csak kivàncsi voltam,hogy vajon kapnak e majd vagy sem :). Nem rossz melóhely, főleg így kocsival. Ajánlani tudom. :) Főleg Pesten éri meg mivel ott sok a borravaló elvileg. Bár Pesten úgy vettem észre mivel laknak ott ismerősök,hogy ott mindenli jobban keres mint itt vidéken, viszont cserébe nyílván az ingatlanok is többe kerülnek vagy az albik . Àtlagosan itt 200.000at kap, de volt h 350.000volt kari körül a sok juttatások meg mit tom én mik miatt. Ajánlani tudom a céger ha erre voltál kivi.
2020. márc. 31. 23:41
 22/28 anonim ***** válasza:
73%

": És karácsonykor több fizetést kapsz a több csomag miatt"


hogyne... ugyanannyit kapok ha kiszallitok napi 15 csomagot, mintha 130at. kutyát nem érdekli mennyi van, csak legyen kiszallitva.

2020. ápr. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel minden bolti eladó is kapjon, ők is készpénzt fogdoznak, emberekkel kerülnek kapcsolatba és pl müllerben dolgozó ismerős mesélte hogy annyi a forgalom (és a terhelés) mint karácsonykor. Ők nem kaptak se maszkot se kesztyűt, azóta persze lehet hogy változott de ennyi erővel mindenki kaphatna aki még nem otthonról dolgozik. Párom is ott ül a szereldében több tucat emberrel akik bejönnek lázasan meg köhögve mert "jólvagyok jólvagyok nincs semmi bajom" és nem küldik haza őket ha meg felhozzák a vezetőségnek hogy valami óvintézkedés közlik hogy hát van kézfertőtlenítő meg osszák be ki mikor öltözik át, veszélyességi pótlékon max röhög egy jót a vezetőség. Csodálom hogy eddig semmi nem történt ott.
2020. ápr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Igen “annyi erővel“ nekik is jàrna !!!!! Szerintem!!! De itt nyitva sincs a Müller már régóta én úgy tudom
2020. ápr. 1. 10:30
 25/28 anonim ***** válasza:
Elvileg járna nekik de ezt itt ne várd. Maximum több borravaló bár a jelenlegi helyzetbe azt se tartom valósnak.
2020. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nincs borravaló vagy nagyon kevés mivel kártyával fizetnek a járvány miatt főleg. Aki meg kp-val az meg tuti hogy sóher :D
2020. ápr. 2. 13:41
 27/28 anonim ***** válasza:

"Elvileg járna nekik de ezt itt ne várd."


Akkor elvileg mutass már valami törvényi hivatkozást ami szerint elvileg járna nekik.

2020. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Na elvileg kapni fognak. Remélem mások is fognak kapni akik más cègeknél vannak. Mindenki vigyàzzon magára és a másikra . Kitartást!!!
2020. ápr. 6. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!