Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1 szezon alatt mennyit lehet...

1 szezon alatt mennyit lehet félretenni szobalányként Ausztriában?

Figyelt kérdés
Ha valaki csak a szükséges dolgokra költ a fizetéséből kint.
2020. ápr. 2. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mennyit keresel egy szezon alatt, mennyi neked a legszükségesebbekre kiadott összeg, mennyi idöt akarsz doglozni az egy szezon alatt - ha ezekre megadod a választ, akkor lehet konkrétabb valamit mondani, de akkor meg te is ki tudod számolni.
2020. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit lehet kint keresni, gondolom 450 körül lehet szobalányként, még nem voltam kint. Nem pontos összegre vagyok kíváncsi, hanem aki esetleg volt már kint és tud érdemben választ adni.
2020. ápr. 2. 09:23
 3/6 anonim válasza:
100%

Én hajon voltam, a fizetésem teljesen eltudtam rakni, és a jattból vásárolgattam.

Ágy,kaja vizet is kaptunk, minden volt innen már csak amire szükséged volt arra kellett költeni

2020. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

A szállásra és a kajára általában az ilyen helyeken nem kell költeni. Más kérdés, hogy a kaja minősége nem mindig megfelelő, szóval ha épp nem jön be az aznapi menü, akkor venni kell valamit.


Átlagban magyar Forintra átszámolva 500.000 forintot lehet keresni, így azt majdnem 100%-ban félre tudod tenni.


Én 4 hónap alatt 2.000.000 Forintot raktam félre így, hogy egyáltalán nem vagy csak minimálisat költöttem.


A hazaút neccesebb kocsival, mert 60.000 volt a benzin haza és utána megint ki, de megéri és a keresetedhez képest aprópénz.

2020. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen helyzetben nem hiszem, hogy ilyen munkára igény van. Tömegével jönnek haza az ilyen helyeken dolgozó magyarok, románok.
2020. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriában jellemzően a tiroli síparadicsomok azok, ahol szezonmunka van szállással, ellátással és szinte a teljes fizetésedet félrerakhatnád.

Mivel itt volt az európai koronavírus fertőzések egyik kiindulópontja, itt most minden bezárt, kijárási tilalom van, aki nem ott lakik, be se utazhat Tirol területére, úgyhogy egyelőre ne gondolkodj ilyen munkában!

Ausztria más területein vannak helyi lakosok ezekre a munkákra, nem adnak szállást, ellátást, így ezek a költségek a fizetésed jelentős részét elvinnék.

2020. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!