Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Borsodban jónak számít a...

Borsodban jónak számít a nettó 230 ezres fizetés?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 14:39
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:

"Én Bács-kiskun megyében vezetőként nettó 250ezret keresek"


"évi 2 milliót felrerakok (párom is),"


"Minden hónapban költök ruhára, a hobbimra, szórakozásra, kajával sem spórolunk, és évente 1X külföldre emgyünk nyarani."


"Jah és a kocsi költségei: Havonta 1x kell tankolnom, ez 10-12ezer forint. A biztosítás 3 havonta 14ezer. Szerelő évente max. 20ezer."


"Mégis levezetnéd, hogy mi a vegetálás abban, hogyha az ember 100ezret csak úgy elszórhat havonta úgy, hogy befizetett mindent, megvette a kaját és félrerakta a 150ezrét?"



Kell-e magyaráznom?

2020. ápr. 2. 20:25
 32/58 anonim ***** válasza:
91%
Nem annyira rossz ez fizetés, de ha azt nézzük hogy diplomával akkor azért nem is kiemelkedő.
2020. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
0%

Akkor leírom mégegyszer.

A kocsiba tankolok 12 ezerért, a biztosítás 1 hóra leosztva 4600ft. A rezsi összesen 25ezer, ennek természetesen a felét fizetem én, azaz 12500ft.


A kaja cafeteriából megy, havonta 40ezer jut belőle kajára és minden egyéb bevásárlásra, mi kb. 60-70ezret költünk kajára havonta. Cafetria minden értelmes cégnél jár. Plusz hozzárakunk mondjuk még fejenként 10ezret. Ebből minőségi kajákat veszünk, magunknak főzünk 2 naponta kb.


Maradt 80ezrem, hogy elköltsem bármi másra, ami nem kaja, számlák. Ruhát nem veszek minden hónapba, nem vagyok már tini, hogy a plázákba császkáljak, hobbimra elköltök 20ezret, szórakozásra, étteremre még 20ezret és még így is maradt abból a pénzből, amit elkölthetek magamra, mert a 150ezret már félreraktam. S mivel sosem költöm el ezt sem, bőven összejön annyi plusz, hogy az évi 2 milla meglegyen, páromnak szintúgy.


Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban kérdező igaz?

2020. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:13

"Minden hónapban költök ruhára"


ma 20:43

"Ruhát nem veszek minden hónapba"


Zseniális vagy, nem is értem miért csak ennyit keresel.

2020. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
89%
A főnököm 37 évesen Csongrád megyében 8 embert felügyel és nettó 440 ezret keres. Pénzügyi szektor.
2020. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
0%

Idéznem magam: "Minden hónapban költök ruhára, a hobbimra, szórakozásra, kajával sem spórolunk, és évente 1X külföldre emgyünk nyarani"


Tudod-e mit jelent a vessző? :) ennyire életképtelen vagy, de komolyan, hogy ennyit nem bírsz felfogni? Olyanokba próbálsz belekötni, amivel csak égeted magad

2020. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

az ember 100ezret csak úgy elszórhat havonta úgy, hogy befizetett mindent"


"Maradt 80ezrem, hogy elköltsem bármi másra, ami nem kaja, számlák."


Zseni.

2020. ápr. 2. 21:17
 38/58 A kérdező kommentje:
Te, adj már tippeket. Hogy tudod elintézni cafetériából a teljes bevásárlást, mikor lényegében csak a Szép-kártya maradt mint adható elem?
2020. ápr. 2. 21:21
 39/58 anonim ***** válasza:
0%
Fogom a kaját, berakom a kosárba, odatolom a pénztárhoz és kifizetem vele. Te most komolyan azon lovagolsz, hogy 8o vagy 100 ezer marad meg? Az nem tűnt fel, hog, egyik honapban kell.biztositast fozetni, aztan másik 2 be nem, de a gáz szamla is ilyen esatobbi. Anyukadnal laksz még vagy mi bajod?
2020. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Mivel fizeted ki? Szép-kártyával? Adj már tippeket hol tudok vásárolni vele élelmiszert. Lehetőleg mindhárom zsebével.
2020. ápr. 3. 00:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!