Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mondanátok állás ötleteket...

Mondanátok állás ötleteket egy "házitündér", introvertált, INFP lánynak?

Figyelt kérdés

Akinek nem megy jól a matek viszont az irodalomban, rajzban, töriben , nyelvben ott van a szeren . Nem igazán találtam még rá az utamra . Ha valaki tud jó könyvet , ami ilyenről szól. Vagy leírja , hogy ő hány évesen és hogyan jött rá , azt megköszönöm .

16l


2020. ápr. 2. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi érdekel?
2020. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha csinos vagy, és jól mennek az idegen nyelvek, akkor pincér, recepciós. Igaz hogy a vírus miatt most ez nagyon pang
2020. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Takarítónő
2020. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még, hogy egészen biztosan és pontosan tudd, hogy introvertált vagy-e! Légy biztos abban, hogy az vagy!

sok munkáltató szereti az introvertáltakat, jó velük dolgozni.

Én is az vagyok és bár gyűlölöm ha 20 kilóméteres körzetben van rajtam kívül valaki más is a munkatársaimmal (cirka 400 fő) rendkívül jól kijövök és mindenkivel jól el tudok beszélgetni (mondjuk el is szívnak minden energiámat estére...) és mindenki nyűgjét, baját megoldom. Szeretnek és tisztelnek.

Ha introvertált vagy ne próbálj másként viselkedni, nem fog menni, csak a szenvedés lesz belőle.

Ha a nyelv megy akkor maxold ki! A legjobb fordítók introvertáltak. Elvannak a fordítanivalóval napokig, hetekig egy szobában :)

Mi önállóan szeretünk dolgozni, az a legjobb ha saját magunk főnökei lehetünk, tehát olyan meló kell ahol nincs tipikus főnök aki ott áll mögötted és pontosan megmondja mit csinálj.

én a régi főnökeimmel mindig vitában voltam, mert minden feladatot homlokegyenest máshogy és teljes egészében egyszerűbben és rövidebb idő alatt oldottam meg mint amit ők akartak. Ha valamit meg lehet oldani 2 óra alatt nem fogok 3 napig görnyedni felette csak azért, mert valaki azt mondja, hogy úgy kell.


Kamionosnak szívesen elmennék.... hetekig csak magányban a fülkében mmmm. de jó lenne :D


A gugliba írd be az interovertált munkavállaló és az introvertált vezető szavakat, elég sok jó cikket fog kidobni.

2020. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél a feleségem. :D
2020. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
bölcsész golddigger
2020. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Először is ne hidd el hogy 16 személyiség egyike vagy és főleg ne aszerint hozz döntéseket. Azok a dolgok amik ma tetszenek/ ma hiszel magadról, holnap már megváltozhatnak. Ha nem szereted a matekot akkor is rengeteg nem műszaki pályán elindulhatsz, de készülj fel hogy klasszikus bölcsészdiplomával nehezebb lesz elhelyezkedned amikor végzel.
2020. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Programozó, webdesigner, hasonlók.

Fordítói állást ne ajánlgassunk már olyannak, aki szóközt tesz a központozás elé...

2020. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

#8

Te biztos sosem vétessz írás hibát. Még szerencse, hogy vannak tökéletesek!

2020. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Irodalom, rajz nekem is jól megy és úgy általában érdekelnek a művészetek.

INFP vagyok. Ami magolós, számolós-elemezgetős, szőrszálhasogató meló, attól menekülök. Továbbá a "pörgés" és a csapatmunka az, ami nálam biztos halál!

Valaki javasolta a takarítót. Nos, én voltam takarító is. A fizikai munka úgy gondolom, nem a mi világunk. Ha csak nem olyan, amiben valami szépet, maradandót lehet alkotni, amiben van fejlődési lehetőség is. Női munkák közül ilyen lehet a fodrász, kozmetikus, könyvkötő, cukrász. Tehát fizikai, de valami szépet adsz ki a kezeid közül, ami teljesen egyedi lehet és akár munkád mesterévé válhatsz. A takarítás, gyártósori munka és minden olyan szürke, hétköznapi foglalkozás, ami csak a napi rutinból áll és nem élheted ki a kreativitásod, ráadásul folyamatosan bírálnak, nem becsülnek meg, nem nekünk való!

Alap végzettségem vendéglátó eladó, nyilván teljes melléfogás. Nem is dolgoztam benne soha.

Most virágkötő vagyok. Ehhez nincs végzettségem. Ezzel nagyrészt elégedett vagyok. Szépet alkothatok, a munkahelyem nyugis, nem találkozom a főnökkel szinte soha, kollégákkal is csak nagy ritkán. Tehát végül is egyedül vagyok. Nagyon kevés ember az, akikkel képes vagyok egy fedél alatt dolgozni. Kizárólag azokkal megy, akik képesek az élni és élni hagyni elvet érvényesülni. Lazák és nem szólnak bele a dolgomba.

Te tudod, te érzed, mihez van leginkább érzéked. Figyeld, mi az, amiben legtöbb pozitív visszajelzést kapod. Arrafelé indulj, az a te utad.

2020. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!