Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyakornoknak multihoz 38 éves...

Gyakornoknak multihoz 38 éves embert felvesznek?

Figyelt kérdés

Aki most megy oda egyetemről?!


Kizártnak tartom. Szerintem szemberöhögik, hogy 15 évet késni tetszett papa! :D


Viccet félretéve, ezt mennyire gondolhatja komolyan bárki is?



2020. ápr. 2. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért ne vennék fel? Nagyon is lehetséges. Munkáltatói szemmel nekem imponálna, hogy nem egy kis suhanc esik be, hanem egy munkában tapasztalt ember. Alapok ott vannak a fejében, kicsit tanítani kell, de a munkamorált, szorgalmat hozza magával.
2020. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

# 1


De HR-es szemmel nem kelt gyanakvást hogy egy majdnem 40 éves ember most jön ki egyetemről és a többi kis suhanccal együtt gyakornoknak jelentkezik?

2020. ápr. 2. 14:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemnéz senki ferde szemmel. Ráadásul még mindig nem a HRes dönt, hogy kit vesz fel.


Épphogy örülnek annak, ha valaki hisz a lifelong learningben.

2020. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyeken ebből nem csinálnak ügyet.
2020. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy cégnek mindig jól jön egy gyakornok. Kevesebbet kell fizetni, cserébe ha beválik, akkor rendes béren már egy tapasztalt emberük lesz. Ha szükségük van gyakornokra, akkor nem az fogja érdekelni, hogy hány éves az illető, hanem hogy mit tud, mit szeretne és miért náluk, stb. a szokásos interjús kérdések.
2020. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálunk volt egy 35 éves gyakornok, most 39 éves, 3 éves rendes alkalmazottként foglalkoztatja a cég.
2020. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért abból indulunk ki, hogy a 40 éves most esik ki az egyetemről?

Nem egy ismerősöm van, akinek 2 vagy 3 diplomája van.

Lehet, hogy 22 évesen ugyanúgy megszerezte az elsőt, mint te. (vagy te nem, ő meg igen.)

Aztán dolgozott benne, de sokszor később jövünk rá, hogy mit is akarunk kezdeni az életünkkel. Vannak, akik bátrak és belevágnak, de vannak, akik egész életükben azt csinálják, amit 14 évesen kezdtek el megtanulni, mert anyuka-apuka oda íratta be őket.

Más meg abban hisz, hogy azt akarja csinálni, amit szeret, és akkor nem is kell ténylegesen dolgoznia, hiszen a munkája a hobbija is egyben.

2020. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak pozíciók amikben egy fiatalt nehezebb komolyan venni!

Az meg senkinek sincs a homlokára írva, hogy gyakornok...

2020. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez butasag

Kesobb is lehet tanulni

2020. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A HR-es abban dönt, hogy tovább küldi-e az önéletrajzodat.

Tavaly vettek fel egy műszaki helyre gyakornoknak, 40(N) évesen. Mindenki fiatalabb tőlem, nem tudok mit tenni. Melózok, ez az egy érdekel. Előtte ugyanehhez a céghez 19 db önéletrajzot küldtem kb. 1 év alatt, frankó végzettséggel, csak épp nulla gyakorlattal. Hogy miért vettek fel? Mert volt állásbörze, láttak, tudtam beszélni személyesen, aztán vhogy megfeleltem ezek szerint.

2020. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!