Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 10 év irodai munka után ti...

10 év irodai munka után ti képesek lennétek egy gyárba menni dolgozni 12 órában?

Figyelt kérdés
Leépítés miatt sajnos elveszítettem az állásom. És jelenleg egy gyárba tudnék menni dolgozni ahol 12 órázni kell. 1 hét múlva már kezdenem kellene, viszont nem tudom meddig bírnám. Mivel sose voltam ilyen területen. Ti bevállalnátok ,ha nem lenne más választásotok? Tartalékom van ,de az max 3 hónapig lenne elég.
2020. ápr. 5. 19:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg kell b..szódni, akkor meg kell b..szódni.


Ha nincs más akkor csináld. Még eléggé a dolgok elején vagyunk, nem most kezdeném el elégetni a tartalékaimat.

2020. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, most az ilyen lehetőségnek is örülni kell. Ha nagyon nem tetszik, vagy nem bírod, még mindig ott lehet hagyni.
2020. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

hát, 12 órázás azért eléggé megviseli az embert, fizikailag és szellemileg is.


Ha mondjuk 6-ra a gyárba kell már kezdened, akk oda kell érni olyan 5:40-re, van olyan 1 óra szüneted összességében max, este 7kor végzel, kb csak erről szólnának a napjaid, felkelni és dolgozni. Hát, inkább az éhenhalás.. munkanélküli segélyt 3 hónapig igényelhetsz, talán addig kicsit jobb lesz a helyzet.

2020. ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!