Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találok gyorsan munkát?...

Hogy találok gyorsan munkát? Turizmusban dolgoztam a jelenlegi helyzet miatt elvesztettem az állásomat mi tévő legyek most?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek!

Természetesen először a boltokban próbálkoztam majd a raktári munkáknál és takarítói állásoknál.

Eddig sikertelenül, ugyan is semmi tapasztalatom nincs ezeken a területeken így elküldtek mindenhonnan.

Kérlek segítsetek, hol keressek? Kétségbe vagyok esve! Tudom, hogy sokan vannak ebben a helyzetben, ti hol találtatok munkát?

Lidl,Tesco stb helyekre már mind beküldtem az önéletrajzomat, volt ahova személyesen is bementem. Sehol nem akartak alkalmazni.

Mit gondoltok hol lehet még megpróbálni?



2020. ápr. 9. 01:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
vállalj be szinte bármit, ezt tudom tanácsolni, akkor is ha fekete a meló, mert most nem tudsz válogatni.
2020. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Van 1 ilyen kezdeményezes hogy b terv.

Oda regisztrálj.

Olyan melók is vannak amilyet meg nem is láttam állaskereső oldalakon.

Sírásó,hullaszállító.

Azonnali felvetellel.

Jelenleg meg a kaja munkák mellett a halál ami fix és stabil.

2020. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

A masik fix a kaja meg a halàl mellett az építőipar a fidesz kegyencek miatt.

Seged munki napi 20 ropi.

Szóval ez a szentharomság.

Kaja halál építőipar.

Ezek pörögnek most 1000el.

2020. ápr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

utolsó annyi szakma van nem csak ezek:S

[link]


most a digitalizációhoz kötött állások mennek amúgy, a home office miatt

2020. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!