Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő CV-be érdemes...

Pályakezdő CV-be érdemes beleírni a hobbikat?

Figyelt kérdés

Nyilván maximum internship-ek eddig a szakmai tapasztalatok vagy kevésbé jó pozíciók.


Ilyenkor szimpátiát kelthet a HR-esben a hobbi vagy hasonló alul?


Vagy inkább maradjon üresebb?



2020. ápr. 11. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet szerintem, főleg ha valami érdekesebb. Könnyebben fog rád emlékezni a Hr-es, illetve egy kötetlenebb beszélgetés alapja is lehet az interjú végén, amivel szintén nyerhetsz némi plusz szimpátiát. Két szakmailag ugyanolyan, ugyanakkora bérigénnyel rendelkező jelölt közül az érdekesebbre fognak emlékezni és őt fogják választani.
2020. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szeretek utazni, filmet nézni, főzni, sportolni... uhhh, de különleges vagy, jaaaa, és az egyszerű dalt el tudom játszani gitáron, nabazzz, tied a munka
2020. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Én nem írtam bele semmi ilyesmit, nem hiszem, hogy ezen múlik (sztem többre értékelték, hogy egy oldalon elfértem mindennel együtt). Gondoltam majd ha az interjún kérdezik, beszélek szívesen ezekről. Kérdezték is, beszéltem is.
2020. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 subrette ***** válasza:
100%
Ha különleges vagy ritka hobbid van, érdemes beleírni, főleg, ha magas szinten műveled. Akkor is érdemes, ha a hobbid által van valami olyan ismereted, készséged, ami máshol, akár a munkád során jól jöhet.
2020. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben beleírtam a kézilabdát, amíg csináltam. Az interjú legnagyobb részében arról kérdezgettek, hogyan viszonyultam a csapattársaimhoz, milyen poszton játszottam, milyen szerepem volt a csapatban. Szóval van értelme, ha csapat sportot üzöl következtethetnek arra, hogy jól működsz csapatban.
2020. ápr. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%

Pályakezdőként úgysem kellesz majd szinte sehova, főleg nem ebben a válságban, szóval akkor legalább írj egy CV-t, ami tényleg rólad szól.


Ha a szakmáddal kapcsolatos a hobbid, az lehet jó pont.

2020. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!