Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közös kasszán legyek apukámmal?

Közös kasszán legyek apukámmal?

Figyelt kérdés

Ketten élünk apukámmal, én is és ő is dolgozik.

Nekem takarékszámlára ment mindig a fizetésem 80%-a kb, de megszüntettem mert mostmár a Fundamentába rakom a pénzem.

Gondolkodtam azon, hogy veszek egy közepes méretű pénzkazettát és abba tesszük kettőnk fizetését csak nem tudom így mennyire tudnék félretenni és gyűjteni erre arra.

Szerintetek? Jobb lenne ha közös kasszán lennénk?



2020. ápr. 12. 17:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se tárolnék otthon nagy mennyiségű kpt.
2020. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11-es: Én is félek ettől viszont legalább mindig ott van amikor kell vagy valami plusz ha látom mennyi van akkor nem költekezek világba.
2020. ápr. 12. 19:35
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bankszámládon van a pénz, akkor is láthatod, hogy mennyi van rajta. Bármikor ingyen lekérdezheted az egyenlegedet a netbankban. Szerintem semmiképp se otthon tarts pénzt, csak kis mennyiségben. Apáddal pedig ne legyél közös kasszán. A rezsi felét add oda neki, kaját saját pénzből vegyél azt' kész.
2020. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Minimum 3 embert ismerek személyesen, akit kiraboltak, abból 2nek széfje is volt. Sosem tartanék otthon pár százezernél többet, még széfben sem. Főleg nem olyan pénzt, ami később nagyon is hiányozna.
2020. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 1Léna válasza:
100%

Az természetes, hogy az otthonlakásod költségeit fedezed.

Nagyra értékelhető, hogy segíted apukádat abban, hogy ki tudja fizetni az örökséget. Ez a te döntésed, a te elhatározásod.

2020. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!