Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Grafikusokkal miért vitáznak...

Grafikusokkal miért vitáznak állandóan megrendelők?

Figyelt kérdés

Leginkább úgy hogy 'én is meg tudnám csinálni csak most nincs időm', 'ez miért ennyi, neked ez két kattintás',

'ez miért ennyi, ez csak egy egyszerű logó'


Mi az oka hogy más szakemberekkel ilyen szinten nem vitáznak: pl. nem mondod az építésznek hogy én is meg tudnám tervezni a házam csak most nincs időm.


Van egy félreértés abban is hogy 'én is meg tudnám csinálni'


Igen bizonyos szinten mindenki ért majdnem mindenhez.


Például ma kiszedtem egy szálkát a kezemből egy tűvel, tagadhatatlan hogy ez egy bizonyos szintű sebészeti beavatkozás, de mégsem mondom azt hogy holnap már megműthetem a vakbeled mert attól nem vagyok sebész.


Vagy a kutyámnak építettem ólat, akkor holnap miért nem bízod rám a házad építését?



2020. ápr. 12. 20:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%
Csak '88as vagyok. De lesz. És nem fog lenni.
2020. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!