Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy internship-et hogyan...

Egy internship-et hogyan írnál be a CV-dbe?

Figyelt kérdés

Pl. pozíciónál intern-t írsz, vagy associate?

Vagy valami olyasmit ami inkább hajaz arra amit csináltál?


Az intern-t kicsit olyan semminek tartom. Tudom, jogosan.


Van más mód szerepeltetni?


24/F



2020. ápr. 12. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Első körben, ha már hangzatos önéletrajzot akarsz, akkor felejtsd el a felvágós angol kifejezéseket magyar szövegkörnyezetben. Inkább fogsz tőle bohócnak tűnni, mint érdekesnek.

Eleve alap, hogy magyar és angol önéletrajzot készítesz, ha más nyelven is beszélsz, akkor érdemes olyat is.

Intern-t gyakornokra szokták használni klasszikus értelemben. Így írd azt az angol verzióba, és gyakornokot a magyarba. Esetleg, ha jól behatárolható, a terület, akkor beírhatod azt. Pl.: szállítmányozási gyakornok. Alatta pedig kifejted pár szóban, hogy mivel is foglalkoztál konkrétan, milyen eredményt sikerült esetleg elérni.

Pályakezdőként nem kell lebecsülni a gyakornokként szerzett tapasztalatot, mert másra nem nagyon tudsz támaszkodni. Ha nem csak kávét főztél, meg fénymásoltál, hanem minimális szakmai munkát csináltál, az már tök pozitív

2020. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem CSAK angol nyelvű önéletrajz kell, mert külföld.
2020. ápr. 12. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az associate es az intern nem ugyanaz. Hazudhatod, hogy associate pozid volt, es egesz addig amig valaki utana nem jar jo is, csak ha lebuksz, eleg sz*rul veszi ki magat hogy meg nem is vettek fel, de mar hazudsz...
2020. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hazudni terveztem, csak kérdeztem, hogy hogyan lehetne kellemesebbé tenni.

Pl. ha leírom alá röviden miket csináltam

más szót használok

stn.


De akkor marad az intern szó.

2020. ápr. 12. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ki ír manapság magyarul CVt? Ha csak nem az a cél, hogy a Kispista Kfthez bekerülj.


Írd be a pozit, amiben tevékenykedtél, utána zárójelben intern, alatta felsorolva a feladatok.

2020. ápr. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ki ír manapság magyarul CVt?"


Minden pályakezdő, aki Magyarországon belül akar elhelyezkedni...

2020. ápr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Külföldön vagyok, itt csináltam a mesterszakot és maradnék is.

Nekem elég az angol CV.

2020. ápr. 13. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!