Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az Audi gyár Győrben...

Ha az Audi gyár Győrben holnaptól újraindul, akkor mi értelme volt ennek a leállásnak?

Figyelt kérdés
A járványnak még messze nincs vége, de akkor mi értelme volt ennyi időre leállítani az Audi gyárat?
2020. ápr. 13. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Nem egy embert ismerek, akik egy hónapja hisztiből mentek táppénzre, aztán most meg menniük kell dolgozni. De tényleg mi volt a koncepció? Hogy majd 1 hónap alatt megoldódik a probléma?
2020. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert raktarra termeltek, es a csokkeno kereslet miatt megteltek volna a raktarak. Most hogy a raktarrol elhasznaltak a felhalmozodott autókat, alkatreszeket lehet ujra termelni.


Ez az alketreszeket gyartokra fokent igaz.

2020. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

nem volt megrendelés


de igazad van, sokkal jobb lenne, ha kirúgdalnák az embereket

2020. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélték, hogy megoldódik - de nem oldódott meg. Viszont nem állhat a gazdaság örökre, mert abba mindenki belerokkan.
2020. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenki hisztizett, és kiíratta magát kamu indokokkal az orvossal. Mostanra rájöttek, hogy fontosabb, hogy kenyér legyen az asztalon, mint egy nátha miatt munkanélkülinek lenni. Ilyen szempontból nagyon helyesen cselekedett a kormány, hogy nem kezdett el mindenkinek ingyen pénzt adni, mert akkor senki nem menne vissza termelni, hanem vernék otthon a lompost és az asszonyt.
2020. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#2 Jól írta. Valamint így volt lehetőségük felkészülni a gyárban a vírusveszély mérséklésére.

(Fertőtlenítők, maszkok, stb stb beszerzése pl.)

2020. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is furcsaltam...

Arra kíváncsi lennék, h csak a melosoknak kell vajon visszamenni vagy azoknak is akik irodán vannak...

2020. ápr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi németországban a mercinél május elején kezdünk, tökre meglepődtem az audi már beindul.


Amúgy ne legyél naív a leállás nem a vírus miatt volt hanem mert teljesen leállt az áruszállítás és nem volt munkaanyag.

2020. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tehát a vírus miatt volt, mivel a vírus miatt áltt le az áruszállítás meg minden ami magával rántotta AZ audi gyárat is.
2020. ápr. 14. 16:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Sose állt le teljesen. :) 1-es helyeken (audin belül) ugyan úgy ment a munka, csak nem hívták be az összes embert, ha nem mondjuk egy team-be vannak 15-en akkor csak 5-öt hívtak.
2020. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!