Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az hogy lehet hogy elvileg...

Az hogy lehet hogy elvileg minden fodrász nettó 700-800 ezret rak zsebre minden hónapban minimum, most hogy bezártak meg mindegyik költözik haza anyucihoz mert az albit sem bírja fizetni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 13. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Megint a kiinduló tézised hibás, munkaügyi troll.
2020. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
2020. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
ahahahahahahahaha, tök jó ez a link :D :D :D
2020. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

úgy, hogy nem jól kezelik a pénzt.


Láttam főorvos munkáltatói és bankszámla kivonatát.. 1,5 milliós fizetés, 0 Ft megtakarítás a bankszámlán, havi 0 Ft átutalás megtakarítási számlára, -3 milliós bankszámla egyenleg.

2020. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
megerősítem nettó 870 zsebbe adó off
2020. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Én próbáltam tanácsot adni korábban ezen oldalakon valami Kasszás Ezsi luvnyának aki állítása szerint sírdogált, mert nem tetszik a munka, és ő többre hivatott.

Próbáltam mondani neki, hogy tanuljon tovább, mert annak több értelme van.


Erre elhajtott a pélbe, hogy ő nem fog megrohadni egy irodai székben, meg egyébként is tök unalmas amit írtam, az ő barátnője fodrász és 600 ezret keres mindenféle unalmas marhaság nélkül. Ja, és hogy ő olyan lesz.


...igazából csak kíváncsi lettem volna, hogy megy a bolt, de sajnos már rég letiltottam a halál fszába :(

2020. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
úgy tűnik akkor a fodrász a legjobb szakma az országban. kezedbe veszel egy ollót és nettó 800 ezret keresel
2020. ápr. 14. 00:36
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem minden fodrász keres ennyi penzt

Nem mindegyik költözik haza


Remelem segitettem

2020. ápr. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Amig szja-s az ev jobban kezeli a kiadasokat es fegyelmezetebb s pénzügyei terén.Amint àtlép kataba ( sok fodrász aszerint adózik ) onnantol fejre áll minden szinte.Van hogy pár ezret sem tud màr kifizetni a számlájára mert előrébb való a kivét amit privàt dolgaira költhet el.


Az hogy pl ebből mennyi megy tartalékba az kb onnan mérhető, hogy még veszélyhelyzetben is az első a bevétel.


Nem feltétlenül általános, csak többszöri tapasztalat.

2020. ápr. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Ne már. Újabb milliós fodrászos kérdés. Kövi hónaptól kezdve majd a kukások lesznek milliomosoknak kikiáltva?
2020. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!