Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel lehet megkeresni havonta...

Mivel lehet megkeresni havonta 800. 000 - 1. 000. 000 forint nettót? Milyen állások, maszekok, simlis dolgok ezek?

Figyelt kérdés
Csak példákat kérek. Lehet valós példa de kitalált is, mindegy. A kérdés alapvetően elméleti, csak kíváncsi vagyok.

2020. ápr. 15. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Lufihámozás profi módon


Veszel egy lufihámozó gépet.

Házhoz mégy és a helyszínen hámozod a lufikat, darabját 20 ezer forintért. Ha csak 50 lufit hámozol meg egy hónapban az már 1 millió forint.

Facebookon hirdeted magad.


(kitalált példa)



Remélem segítettem!

2020. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevesen, de vannak, akik kemény munkával érik ezt el, nem szélhámoskodással.

Pl. vezetők egy multinál (az én főnököm, a beszerzési igazgató is valszeg kap ennyit).

Vagy van egy nagyon jó ötletük. Vagy megírják a Harry Pottert. Stb.

2020. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazabol barmivel ami nem betanitott munka, csak attol fugg hogy hol, milyen alkalmazasban es milyen szinten csinalja az illeto. Van olyan fodrasz es villanyszerelo (hogy az olddalon legnepszerubb szakmunkaknal maradjunk) aki a Nyirsegben havi 160 nettoert dolgozik 210-220 orat, meg van olyan aki ugyan ezen tevekenyseg alatt eves szinten nem fer bele a KATA keretbe havi 150-160 oraval. Ugyan ez az arany szerintem barmilyen munkarol elmondhato. Van olyan szoftverfejleszto aki netto 200-at keres, van olyan kozmetikus aki millio folott.
2020. ápr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

felénk 5 ezres óra bérért dolgoznak sok szakember, villanyszerelő, redőnyös, gázvezetékszerelő, szigetelő.

Nagyjábóli árat mondtam, most volt ház felújítás nálunk.

illetve este 6kor jött, mert addig dolgozott máshol és annyira be van táblázva, hogy 2 hétre rá ér talán...

most heti 20 nap, napi 10 óra munka és meg is van az 1 misi :)

2020. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az osztrák határ mellett élünk:

Apósom ács,feketén megkereste eddig a havi milliót,természetesen az amúgyis zsíros osztrák nyugdíja mellett!

A gázszerelőnk!2 hetet volt nálunk,ennyi idő alatt építette ki a fűtést!(de közbe-közbe) máshol is volt!400.000ft volt a fizetése,plusz kapott 20%kedvezményt az anyagra,így még zsebre rakott 300.000ft!

Egyik rokon építési vállalkozó,simán összejött neki.

Másik rokon egy lévitársaságnál dolgozik Bécsben,komolyabb pozícióban.

Egyik ismerősömnek "üveigipari"cége van,a másik megy egy hasonló,szintén üvegipari cégnek dolgozik.Állítólag ezeknek nagyon megy!

Ismerőseim közül (meg a családban is) sokan járnak ki Ausztriába,ők szinte mind megkapják ezt,viszont ugye "mi,a feleségek" meg jóval kevesebbet keresünk,mert a háztartás-gyereknevelés kombóból több jut nekünk.

Mielőtt bárki beleköt,KÉPES VAGYOK 10 ÉVET ERRE "ÁLDOZNI" AZ ÉLETEMBŐL!

2020. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon klassz példák, köszönöm!
2020. ápr. 15. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, magas szintű IT, politika, jogi terület, kiemelkedő mérnöki pozíciók, évtizedes tapasztalattal.
2020. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Főleg azok, akiknek vállalkozása (is) van és olyan helyen élnek, ahol van fizetőképes kereslet a szolgáltatásukra, árujukra. Legyen egy több üzletet működtető fodrász, építési vállalkozó, magánorvos vagy befutott építész, bármi. Sokan keresnek ennyit nagyobb cégeknél felsővezetőként esetleg IT területen sima beosztottként. Légirányítók, pilóták több milliót keresnek havonta. Sőt, sok értékesítő is keres ennyit jutalékkal.
2020. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!