Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Suli után ki hova ment dolgozn...

Suli után ki hova ment dolgozni? Külföldre megéri kimenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Miután leéretségiztetek utána hova mentetek dolgozni? Szerintetek megéri kimenni külföldre,ha az ember megteheti vagy végülis mindegy, hogy itthon vagy külföldön dolgozik? Igen tudom karantén van nem lehet kimenni az országból, és nem lehet bemenni más országokba, nem is a mostani helyzetre értem.


2020. ápr. 16. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját városomban találtam munkát. Ezért nem volt okom külföldre menni. Itt is megtaláltam a számításaimat. És a barátok és a család közelében maradhattam. Meg egyébként is jó helyen élek, szerintem.

Pár volt osztálytársam szerencsét próbált külföldön. Van, aki ott is megtalálta a számításait. Van, aki hazajött és itthon alakult az élete. És van olyan is, aki próbálkozott, ment egyik munkahelyről a másikra, egyik országból a másikba. De sehol sem sikerült normális életet kialakítania.

2020. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Felszolgálóként végeztem anno, egy etterembe mentem dolgozni.

Az érettségin kívül milyen végzettséged van? Mert az kb semmire sem elég. Külföldön is max takarítani lesz munka nulla végzettséggel. Kimenni meg akkor erdemes, ha van oiackepes végzettséged és jó nyelvtudásod.

2020. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldön dolgoztam. Főleg a nyelvtudás miatt érte meg nagyon.
2020. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érettségim és szakmáim vannak. Turisztika, pénzügy.
2020. ápr. 16. 09:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan munkát akartam, amivel Magyarországon is jól lehet keresni és nem megy tönkre az egészségem 50 éves koromra. Szóval egyetemre.
2020. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetemre mentem. Mellette dolgoztam, amit lehetett, többnyire pénztárosként.
2020. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Traktoros voltam egyetem mellett is nyaranta
2020. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!