Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme a profession...

Van értelme a profession oldalnak? Még a közigállásról is hamarabb visszaírnak mint onnan.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Neked írt bárki is bármit a profession.hu-ról? Miért írtál a prof.hu-ra ha megkérdezhetem? Valami gond van a honlapjukkal? Valami nem működik?
2020. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az hogy jelentkezhetsz diplomával az állásokra csak a kutya se jelez vissza még annyit se hogy nem kellesz. Nem hogy interjúra hívjanak.
2020. ápr. 18. 13:40
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
A profession csak összegyűjti az álláshirdetéseket, NEM ők fognak téged keresni, ha szimpatikus vagy, NEM ők fognak válaszolni, és főleg NEM ők fognak interjúztatni...
2020. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Tehát diplomával rendelkezel, és itt tart a gondolkodásod hogy egy közvetítő olaltól vársz választ a jelenetkezéseidre?
2020. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező: gondoltam a kérdésemből rájössz, hogy nem egy honlap készítőire kell háborognod ha egy cég nem jelez vissza neked, de sajnos másoknak kellett erről felvilágosítani téged.
2020. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Őszintén szólva érdekelne, mégis milyen diplomád lehet ennyi ésszel. Ugye tudod, hogy ez körülbelül ugyanolyan, mintha a hirdetőoszlopot szidnád azért, mert nem hív vissza az, akinek a hirdetése megjelent rajta?
2020. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%

Ha látsz egy reklámot a tévében, akkor a tévét hívogatod, hogy adják el neked azt a terméket? Ugye nem?

Na, ilyen profession.hu is. Egy hirdetési oldal. Az, hogy az ott hirdetők közül egy jelentkezésre ki az, aki visszaír és aki az aki nem, az teljesen változó. Amíg állást kerestem, az arány nagyjából 10-ből 6 legalább visszírt, és mondjuk 10-ből 1-2-ből lett interjú.

2020. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Kedezo vagy direkt trollkodik vagy most ràvilàgitottunk miert nem kap vàlaszt (mert sötèt mint az alagùt)
2020. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem életemben nem válaszoltak a közigállásról, profession gyakran válaszolt.
2020. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Na vajon, miért nem hívtak be sehová? 🤦
2020. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!