Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mit szokott mondani állásin...

Ki mit szokott mondani állásinterjún amikor megkérdezik, hogy miért akar hozzánk jönni dolgozni, mi motiválja?

Figyelt kérdés
Sok helyen lehet olvasni, hogy azt ne mondjuk, hogy a több pénz miatt. Meg ugye vannak a sablonok, kihívás, motiváció stb. De mit lehetne mást mondani? Valami egyedire gondolok...
2020. ápr. 27. 18:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Aztán nyilván egy ilyen kérdésben az is benne van, hogy nem fogod tudni ugyanazt a választ adni egy "lelketlen" árufeltöltős munkára mint az álom melódra.


Vagy nem fogod ugyanazt a választ adni kezdő, zéró tapasztalattal rendelkezőként, mint egy tapasztalt, 10-20 évnyi tudással rendelkező szakember.

2020. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%

Én konkrétan utálom ezt a hülye kérdést. Mert az!


Mindig őszinte szoktam lenni, éppen miért oda jelentkeztem:

- Megélhetés miatt

- Jó a tömegközlekedés erre

- Érdekel a meló

- El akarom hagyni a pályát, frissítést akarok.


Ahol ezt a hülye kérdést feltették, sehova nem vettek fel. Ahol nem tették fel, oda felvettek. Több, mint 10 évig dolgoztam minden helyen, és mindenhonnan én dobbantottam. :)

2020. ápr. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%
az utolso jol irja . Sok helyen szívatnak minden sza.r idi.ota kerdesukkel
2020. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%

"Ahol ezt a hülye kérdést feltették, sehova nem vettek fel. Ahol nem tették fel, oda felvettek."

Én ugyanezt tapasztaltam álláskereséseim során!

Számomra a másik hülye kérdés, a "Hogyan képzeli el a jövőjét X év múlva?" Erre én egyszer azt feleltem, "Nem vagyok jós". Hehe! Ilyen helyen se volt szerencsém, de nem is bánom.

2020. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet, hogy van összefüggés? Nem tudtok válaszolni alap kérdésekre és nincs "szerencsétek" ezeken a helyeken?
2020. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó: éppen azt írtuk feljebb, hogy pont oda vettek fel bennünket, ahol NEM tették fel nekünk ezeket a sablon kérdéseket, amire szintén sablon a válasz vagy kamu. Ahol dolgoztam és jelenleg dolgozom normális volt az interjú, csak szakmai kérdéseket tettek fel, elmondták, mik az elvárások, stb. nem volt himi-humi kérdezz-felelek. Szerintem ez lenne a normális.
2020. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40%

"Nem lehet, hogy van összefüggés? Nem tudtok válaszolni alap kérdésekre és nincs "szerencsétek" ezeken a helyeken?"


De tudunk válaszolni alapkérdésekre IS!


Azért hányadék ez a kérdés és feltenni is felesleges, mert hazudoznod kell azért, hogy téged válasszanak.

Az én logikám szerint tehát ezekhez a cégekhez többnyire hazug embereket keresnek. :)


Lehet az ember elkötelezett a munkáltatója iránt ezek nélkül is. Én nem álmodozom éjszakánként arról, hogy az X. Y. gyárba vegyenek fel, mert konkrétan lesz@rom, hogy neki mi a jó. De ha már engem választ, és megbecsül (megfizet, embernek néz, szociálisan kicsit érzékeny a magánéletem iránt is), valamint mindenben korrekt, én is úgy fogok viszonyulni hozzá.

2020. ápr. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Dolgozni még mindig jobb, mint éhen halni. :D
2022. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Sok a lusta.

Nézd: bebiszitter, takarító , gondozó kutyafüle már 2000ft.alatt el se jön és olyan munkát végez hogy szégyen.

Siralmas. De lehet én pont abba a 2%ba nyúltam bele

2022. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
/óra
2022. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!