Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Akar-e a (közel) jövőben...

"Akar-e a (közel) jövőben gyereket? " - állásinterjún erre mit lehet mondani?

Figyelt kérdés

Akárhol voltam is állásinterjún, mindenhol rákérdeztek, pedig tudom, hogy nem tehetnék meg. Mit válaszoljak?


Persze, hogy jó lenne 30 éves korom előtt (28 leszek), de örülök ha 35 előtt összejön, főleg ha nem lesz munkám.


Ha azt mondom, hogy nem, nem akarok, az a baj, mert egyből rámondták, hogy "Miért nem?", "Pedig az az egészséges egy maga korú nőnek, ha akar".


Ha azt mondom "Igen,de még nem tudom mikor"....szerintem ezt nem kell részletezni :S


Mondjam, azt hogy nem lehet gyerekem?


Másik kedvenceim:

- Van-e párkapcsolata/férje, gyereke, családja?

- Hogyan képzeli el magát 5 év múlva?


2016. ápr. 29. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

"mert egyből rámondták, hogy "Miért nem?", "Pedig az az egészséges egy maga korú nőnek, ha akar". "


Ki akarjak csalogatni beloled a tenyleges szandekot. Nagyon rossz pont ha akarsz, mondd, hogy szamodra a karrier a fontos, megelegedetten bologatnak majd. :D

2016. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Én erre azt szoktam mondani, hogy egyelőre/jó pár évig nincs tervben és kész. Nem ragozom tovább. Tőlem 10-ből 8-szor megkérdezik... Egyébként meg ez olyan hülye kérdés, ki az az idióta, aki erre azt mondja, hogy igen, fél év múlva szeretnék. Nálunk volt olyan, aki már terhes volt, mikor felvették és ő is azt állította, hogy nem akar gyereket.Szóval...
2016. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Hazudj. Ha ők törvénytelen módon meg merik kérdezni akkor egy percig ne legyen lelkiismeretfurdalásod a hazugság miatt.
2016. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Meg azért ez nem így működik, hogy fél év múlva szeretnék. Ha nem jön össze akkor évekig otthon kéne ülni? Vagy mit gondol az ilyen munkáltató?
2016. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát igen:) És pl.én még tényleg nem szeretnék,de abban a korban vagyunk,hogy ha mégis terhes lennék,akkor nyilván megtartanánk. És a másik,ha azt mondom,hogy nem akarok gyereket soha,akkor ezt elhiszi? És mi van akkor ha tényleg úgy gondolom,hogy nem akarok,de 5év múlva meggondolom magam? :) Szóval ez a hülye kérdés ezer kérdést felvet maga után:)
2016. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Törvénytelen módon meg merik kérdezni? :D Törvénytelen egy kérdést feltenni? Hülye lennék terhes nőt felvenni. Nézzétek már egy kicsit a cég szemszögéből. Csak maximálisan elhivatott és lojális embert veszek fel fontos pozicióba... egy gyerekszülés miatt kelljen új embert felvenni? Kis idealisták :D
2016. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó, nem hinném,hogy nem érted. Attól hogy megkérdezik, simán lehet már terhes az illető, ill.azt hazudnak erre,amit akarnak.

de ennyi erővel akkor nőket ne vegyenek fel sehova se,mert a 20éves ugyanúgy szülhet fél év múlva,mint a 38 éves.

2016. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem kérdezhetsz ilyet, fel is jelenthet emiatt a jelölt. És igaza lesz.
2016. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

" Attól hogy megkérdezik, simán lehet már terhes az illető, ill.azt hazudnak erre,amit akarnak. "


Persze, csak egyfelol sokan megis kibuknak ennel a kerdesnel, masfelol egy tapasztalt interjuztatoval nem olyan konnyu megetetni egy hazugsagot.

2016. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet megkérdezni? Mindent meg lehet kérdezni csak okosan kell tálalni.
2016. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!