Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozol nappali egyetem...

Mit dolgozol nappali egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Érdekelne,hogy milyen szakra jártok és hogy fér bele a munka mellette, heti hány órában?

2020. ápr. 28. 14:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ja tényleg XDD

Javítom : 6-os és 8 - asra gondoltam :)

Köszi a válaszod. Az kemény szak lehet, pláne munka mellett. Le a kalappal.

2020. máj. 28. 21:40
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ápolónak tanultam, csak nagyon jól beszélek nyelveket (8-as voltam, ha jól emlékszem :D )
2020. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Culáger voltam kőmúves mellett
2020. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Villamosmérnöknek tanultam, a BSc 6. félévétől az MSc végéig dolgoztam heti 3-4 napot 8 órában szakmai munkát, egyre nagyobb felelősséggel. Elég jól is fizetett. Nem sokat aludtam azt hozzáteszem, de teljes állásnál nagyon jól jött ez a tapasztalat.
2020. jún. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Mit dolgozol nappali egyetem mellett?"

Mérnökinformatikus szak (BME) BSc 5. félévétől dolgoztam heti 28 órában, szoftverfejlesztőként (vizsgaidőszakban kivettem 2 hét szabit).


"...hogy fér bele a munka mellette..."

Nehezen fért bele, nem nagyon volt szabadidőm. Viszont megérte, mert így tudtam tapasztalatot szerezni és akkoriban nagyon produktívnak éreztem a mindennapjaimat és rengeteget tanultam.

2020. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jogot tanultam. Egy évet voltam ügyvédi irodában. Heti 5 nap. Az úgy nézett ki, hogy pl dolgoztam 8-12ig, aztán suli. Olyan volt az órarend hogy minden nap volt órám abban az évben, de főleg késő délután és este. Aztán multihoz mentem. Akkor kedd és szerda reggeltől -estig oraim voltak, hétfő, csütörtök és péntek 8 óra. De csak gyakorlati órákra mentem. Előadásra nem. Jó volt. Nagyon sok tapasztalatot szereztem és rájöttem mit is akarok valójában csinálni.
2020. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Turizmus-vendéglátás BA - online oktatással, részleges egyéni tanrenddel ebben félévben volt 58 kreditem felvéve, abból kb 46 kreditem lesz most meg, a többit nem tudtam teljesíteni.


Mellette külföldön vendéglátó munka heti 56 óra munkaviszonnyal, amit 400 órás külsős szakmai gyakorlatként elismernek + otthon egyéni vállalkozás ( pályázatírás, projektmenedzsment, ingatlan, és hazsongépjármű bérbeadás, ügyviteli és üzletviteli tanácsadás és szolgáltatások, illetve készülünk a 2022-es visszanyitásra vendéglátó üzletekkel )


Kb. mindent együttvéve 7/7 nap, napi 14-16 óra.

A nyár már lazább lesz.

2021. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!