Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki luxus óceánjáró hajón...

Aki luxus óceánjáró hajón dolgozik az lemehet a hajóról több időre ahol kiköt a hajó?

Figyelt kérdés
Hány órát kell dolgozni és mennyi szabadidő jár?
2010. júl. 28. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért mehetne le? Az az utasok privilégiuma. A személyzetnek állandóan rendelkezésre kell állnia. Ha valaki pihen akkor másnak rendelkezésre kell állnia.
2010. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Max 2-3 óra eltávot kaphatsz.

De ez is a munkakörtől függ.

2010. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból tudjátok?
2010. júl. 28. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkori osztálytársam volt ott a Karib-tengeren.
2010. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem kapsz eltávot, felejtsd el!

Ha nincs vízumod vagy partraszállási engedélyed és úgy hagyod el a fedélzetet kirúgnak érte!

Egy hajón 24 ből 24 órát dolgozol, és akkor pihensz amikor van rá mód.

2010. júl. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért dolgozol egy óceánjárón, hogy a vendégeket kiszolgáld illetve a rád bízott munkát elvégezd. Be van osztva ki mikor kaphat néhány óra szabadidőt, de azért egy 7-800 fős személyzetnél ezt nem olyan könnyű beütemezni, hisz a hajónak a kikötőben is működnie kell. Ha világot akarsz látni, nem ez a megfelelő munka számodra! Ez hajtás 1000el!
2010. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
49%
oda fognak láncolni a kormánylapáthoz, hogy nehogy lent felfald a fagyikészletet!!!!!!
2010. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Teljesen pozíciófüggő. Ilyen szempontból a legjobb dolga a giftshoposoknak és a kaszinósoknak van, mivel mindkettő bezár amint a hajó kikötőbe ér. Ez nekünk teljesen szabadidőnek számít, tehát indulásig azt csinálok amit akarok.

Minden más munkakörben már necces a helyzet, hiszen mindig van vendég aki nem száll le, őket pedig valakinek ki kell szolgálni. Van persze, hogy hetente egyszer modnjuk kapsz pár óra eltávot, de például a picéreknek 'home porton' szinte nincs esélye kimenni....

2011. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az előttem lévőnek teljesen igaza van ez teljesen pozíció függő de azoknak nincs igazuk akik azt mondják hogy nem lehet lemenni mert ilyen nincs. Le lehet menni de ha olyan pozícióba dolgozol (pincér, szobalány stb.) ahol azért mindig lenni kell a fedélzeten még a kikötőkben is akkor van egy beosztás közös megegyezés alapján h ki mikor mehet le. De akkor is ha kapsz engedélyt hogy lemenj akkor se olyan egyszerű h lemész és kész hanem van egy fényképes mágneskártya amit magaddal kell vinni és visszafelé meg vissza kell adnod így tudják h megvan-e az össze utas.
2011. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
plusz visszafelé megmotoznak, átvilágítanak, fertőtlenítik a kezed. HA tenderboattal köttök ki(ha túl sekély a part akkor a kis mentőcsónakokkal visznek a partra)esélyed sincs kijutni mert mindenben, mindenhol, mindig a vendég az első. Ha süllyedtek akkor is.
2012. febr. 9. 14:32