Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Luxus otthagyni egy állást,...

Luxus otthagyni egy állást, csak azért mert folyton bunkózik a fönök?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem eleinte itt dolgozni, most is jó lenne de folyton belémköt, mások előtt kiabál velem (egymás közt semmit) ma is, mondta hogyha nem figyelek jobban (folyton a saját feladatait rám passzoloja amihez egyszerű titkárnőként nem hiszem hogy konyítabnom kéne) rossz végem lesz. :( Lelkileg nagyon nem bírom. 1,5 éve vagyok itt. kb. 75.eft-ért. :(
2011. aug. 18. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

Alapvetően azt mondanám, hogy luxus.

Van egy barátnőm, utálja a munkahelyét, ez előző helyen csak a főnök volt bunkó, de itt még a kollégák is, kb nem is szólnak hozzá egész nap, csak ha nagyon muszáj. Eleinte neki is mondtam, hogy próbáljon kicsit ő változtatni, de vmit vagy ő csinál rosszul, vagy tényleg mindig rossz melót fog ki. Még nem dolgozik itt fél éve, de egyszerűen gyomorgörccsel megy minden nap dolgozni, kezd tiszta idegroncs lenni - inkább gyalogol hazafelé, csak nehogy a kolléganővel együtt kelljen várni a buszt.. Szóval neki már egyértelműen azt tanácsolom, inkább mondjon fel. Nem mondom, hogy te is azonnal hagyd ott, de sztem megéri elgondolkozni rajta..

2011. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a baj, hogy mindenkit annyira szeretek itt, csak az az egy ember keseríti meg az életem akivel nap mint nap egy asztalnál ülök. Vele szemben. Nem bírom. De a bnőd látszólag rosszabb helyzetben van, nálam még csak akkor ez az eleje. :S
2011. aug. 18. 11:50
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

"Az a baj, hogy mindenkit annyira szeretek itt, csak az az egy ember keseríti meg az életem akivel nap mint nap egy asztalnál ülök."


Ismerős sztori, én 1 évig bírtam egy ilyen helyen, bár nálam nem a főnök volt bunkó (jó fej volt és vele alig találkoztam és kb. lesz***ta, hogy mit csinálok, mert ő mindig megkapta a fix pénzét, nem ő volt a cég tulaja) Viszont volt egy kolléganő, akivel 1 asztalnál voltam, rettentő ppletykás, mindent megtett azért, hogy másokat rám haragítson ok nélkül. Ha fekete blúzban mentem be azt jegyezte meg, ha nem vettem fel nyakláncot akkor meg az volt a baj... 1 évig bírtam. Hiába volt mindenki más jó fej, nekem ezzel a csajjal kellett napi 9 órát eltöltenem közös feladatokon. Aztán nagy nehezen rájöttem, hogy nem ér meg havi 300-at egyetlen olyan munkahely sem, ahova naponta gyomorideggel megyek be és idegroncsként esek haza a páromhoz és a gyerekeimhez. Most fele ennyiért dolgozok, nehezebb anyagilag, de szabad embernek érzem magam.

2011. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

“A luxus nem a szegénység ellentéte, hanem az ízléstelenségé.”

Coco Chanel

2011. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
17:22-nek hát igen, nehéz döntés, főleg ha más lehetőség a környéken nincs, meg kell is a pénz nagyon. :S Neked nagyon sajnálom, hogy egy rosszindulatú koléganő miatt fel kellett adnod a "jó" állásod. Mert mondom, itt is pont az az ember a problémás akivel napi 8 órát egy asztal, folytonos "szívatásban" S ami a legrosszabb, hogy én hazaviszem a gondjaimat, s a párom meg már tiszta ideges,hogy folyton ezen kattogok, meg hogy majd ő megmondja neki hogy normálisan beszéljen velem. :S
2011. aug. 19. 10:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem luxus, csak ügyesen kell csinálni. Keress munkát, legyen meg az új helyed, mielőtt bedobod a törölközőt. Egyébként meg saját tapasztalatból mondom, hogy nem lehetetlenség olyan munkát találni, amit szívesen csinálsz, ahol a főnökkel is, kollégákkal is kijössz, és még rendesen meg is fizetnek, csak tenni kell érte.
2011. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazad van, tanulnom kéne még vmit. Hogy naprakész legyek. :) Te mit dolgozol, amit anyira szeretsz?
2011. aug. 22. 15:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyelveket tanítok heti pár órában, tolmácsolok, fordítok, idegenvezetek. Szeretem a változatosságot, képtelen lennék egész nap egy irodában ülni.
2011. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szabadságra kell menni aztán beleszarni egy kicsit!


Egyébként az ilyen munkahelyeken pont az van, hogy oda bárki megfelel.


Szóval ne tervezz hosszútávra, fogd a pénzt, és fuss!



Nekem is már csomó olyan melóhelyem volt, ahol tök jó lett volna a munka, és a körülmények is, de az emberek igazi barmok voltak,...


És akkor még nálunk mondják hogy így a németeknél meg úgy, aztán a magyarok még kötsögebbek egymással..

a külföldinek meg benyalnak.....

2011. aug. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szeretek irodába ülni azzal nincs bajom, jobb is h nem olyan futkosos mint az előző munkahelyemen.
2011. aug. 23. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!