Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha légiutas-kísérő szeretnék...

Ha légiutas-kísérő szeretnék lenni, akkor tapasztalat nélkül könnyebben felvesznek egy fapados légitársasághoz, mint egy hagyományoshoz?

Figyelt kérdés

Példaként említeném a LOT-ot. Megéri rögtön náluk próbálkozni vagy inkább először Wizzair, Ryanair? Milyen a fizetés a különböző légitársaságoknál? Hogyan zajlik az interjú? Ha nem sikerül, lehet-e újrapróbálkozni?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. máj. 11. 11:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#10-es köszönöm a választ! Inkább hagyományos légitársasághoz mennék valószínűleg a fizetés és az utazás miatt. Az Emirates-hez láttam, hogy nagyon szép nőket vesznek fel. Ezért nem is gondolom, hogy sok esélyem lenne.. a LOT jön be egyébként a legjobban, valószínűleg hozzájuk próbálok majd meg bekerülni. Az angolom elég jó, javítgatok rajt, viszont más nyelvtudásom nem nagyon van, németet és franciát is tanultam pár évig, lehet belekezdek majd valamelyikbe megint. Azt nem tudja valaki, hogy diákmunkát lehet-e valami olyasmit találni a repülőtéren, amit később jószemmel néznek tapasztalatként?
2020. máj. 15. 16:13
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Check inben sok diák dolgozik, talán még az utasbiztonságiaknál is. Az üzletekben is nézelődhetsz, de ha a legközelebb akarsz kerülni a “tűzhöz”, én a check int választanám. Persze most ott is leépítés volt, de ha visszaáll a rend, kelleni fog az ember, mert nagy a fluktuáció (szar fizetés, össze-vissza munkarend). De van lehetőség részmunkaidőre és jelezheted, hogy diák vagy, ezt vegyék figyelembe a beosztás készítésénél (nyilván minden kérést nem tudnak teljesíteni), sokan dolgoztak így évekig.
2020. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#2-s vagyok. Nagyon szívesen kérdező. Viszont ilyen Emirates előtt nézz körbe, mert igen szigorú szabályok vannak, jól fizetnek, viszont kicsit jobban bezárnak, és ezt szó szerint értsd.
2020. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!