Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Starbucks vagy meki? (diákmunka)

Bubusska kérdése:

Starbucks vagy meki? (diákmunka)

Figyelt kérdés

Mindkét állásra jelentkeztem, de nem tudom eldönteni, hogy melyik érné meg jobban.


A Starbucks nagyon elnyerte az érdeklődésem, illetve nagyon jó ajánlataik vannak a dolgozóknak. A fizetésről semmit nem ír és abban sem vagyok biztos, hogy keresni fognak. Baristaként sem dolgoztam, ami lehet szintén nehézség lenne, más pozícióba nem hiszem hogy felvennének kezdőket.


A mekivel vegyes érzéseim vannak, mivel ott csak azért dolgoznék, hogy dolgozni tudjak :D illetve, diákszövetkezeten keresztül jelentkeztem, amiről nem sok jót hallottam (fürgediák)

De ez egy biztos pont lenne. A fizetés nettóban is jobb mint amiket eddig láttam.


Esetleg ha valakinek van tapasztalata vagy több információja erről a két munkáról, akkor megköszönném ha leírná :) (Szegeden dolgoznék)



2020. máj. 11. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nyitva se lehet most a Starbucks. Mekiből is max házhoz szállítatni lehet vagy elvitelre kérni. Még jó pár évig nem lesz ott szükség diákokra. Szerintem csak véletlenül hagyták fenn azt a hirdetést.
2020. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Telekomot nem néztél, mint szegedi diákmunka? Az is nagyon népszerű, én inkább azt ajánlom neked.
2020. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is a telekomot ajánlom, másfél évig dolgoztam ott diákként,és imádtam. Sajnálom,hogy nem előbb mentem oda dolgozni.
2020. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!